Випуск магістрів 2019 року!

Роки студентського життя промайнули як одна мить. 6 лютого відбувся урочистий випуск магістрів в актовій залі Університету імені Альфреда Нобеля, флагману вищої освіти. Цього року диплом магістра отримали 547 випускників за 16 спеціальностями, з них 141 завершили навчання з відзнакою.

Борис Холод, президент Університету імені Альфреда Нобеля, особисто привітав магістрів. Він зазначив, що навчання за високими стандартами освіти дозволяє випускникам бути кращими.

vypusk

Вітав випускників і Олександр Галаган, голова Дніпровської міської організації роботодавців та голова Наглядової ради Університету. Він побажав випускникам Університету імені Альфреда Нобеля бути успішними, адже завтра вони стануть підприємцями та роботодавцями.

vypusk

Цьогоріч завершили навчання перші випускники англомовних програм МВА Міжнародної Школи Бізнесу IBS Університету імені Альфреда Нобеля: International Business та Hospital and Health Care Management.

vypusk

Приємно відмітити, що іноземні студенти обирають магістратуру в Університеті імені Альфреда Нобеля. 22 студенти з різних країн завершили навчання, у тому числі на англомовних програмах, які пропонує Університет, та отримали дипломи магістрів.

vypusk

Вперше магістерський диплом Університету імені Альфреда Нобеля отримали магістри спеціальності «Політологія. Міжнародні аспекти політичної журналістики».

vypusk

Дипломи, значки та ректорську відзнаку отримали випускники:

• Гарцуєва Олена , спеціальність «Фінанси, банківська справа, облік та оподаткування»;
  • Супрун Анастасія, спеціальність «Економіка. Економічна кібернетика»;
  • Гніда Ганна, спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»;
  • Мосендз Аліса, спеціальність «Маркетинг»;
  • Гуменюк Ольга, спеціальність «Міжнародні економічні відносини»;
  • Цимбалюк Антон, спеціальність «Менеджмент»;
  • Подолян Вікторія, спеціальність «Філологія. Переклад».

vypusk

Вітання випускники приймали і від студентів Університету, які підготували останній вальс в Alma Mater та кілька пісенних подарунків.

vypusk

Щиро вітаємо наших випускників, які заслуговують на звання магістра спеціальності:

• «Політологія. Міжнародні аспекти політичної журналістики»
  • «Міжнародні економічні відносини»
  • «Філологія. Переклад»
  • «Філологія. Мова та література»
  • «Економіка підприємництва»
  • «Економіка. Економічна кібернетика»
  • «Облік та оподаткування»
  • «Фінанси, банківська справа та страхування»
  • «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»
  • «Міжнародні економічні відносини»
  • «Менеджмент»
  • «Соціальна робота»
  • «Управління навчальними закладами»

Ви назавжди наші, де б не були, де б не працювали: в Європі, Америці чи Азії.

Наші вітання! До нових зустрічей!

Випуск магістрів 2019 року!