Вітаємо Анастасію Мостову з перемогою в обласному конкурсі «Кращий молодий вчений»!

most1

29 листопада 2018 року за ініціативи Департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації та Ради молодих вчених Дніпропетровської області відбулося урочисте нагородження переможців обласного конкурсу «Кращий молодий вчений - 2018».

ЗВО «Університет імені Альфреда Нобеля» щиро вітає із перемогою у обласному конкурсі «Кращий молодий вчений - 2018» кандидата економічних наук, старшого викладача кафедри міжнародного маркетингу Мостову Анастасію Дмитрівну!

Детальніше про конкурс можна дізнатися за посиланням https://adm.dp.gov.ua/ua/news/na-dnipropetrovshchini-vruchili-nagorodi-najkrashchim-molodim-vchenim-oblasti

У цьому році участь у обласному конкурсі взяли 64 претенденти із закладів вищої освіти Дніпропетровської області. Конкурс «Кращий молодий вчений» дає оцінку роботи молодого науковця за попередній календарний рік, враховуючи всі його наукові здобутки.

Обласний конкурс «Кращий молодий вчений» має 4 напрями: технічний, економічний, гуманітарний та біологічний (медичний), в кожному з яких за рейтинговою таблицею із бальною оцінкою здобутків учасників конкурсу визначаються переможці. Анастасія Мостова отримала диплом переможця за плідну науково-педагогічну роботу за економічним напрямом конкурсу.

Почесну нагороду було вручено  Олександром Олександровичем Іжболдіним –  головою Ради молодих вчених Дніпропетровської області.

Науково-педагогічний колектив Університету імені Альфреда Нобеля
щиро вітає Мостову Анастасію Дмитрівну з отриманням почесної нагороди
та бажає подальших наукових і творчих звершень!

most2