Всеукраїнський дебатний турнір "Jedi Training Camp - 2019" в Університеті імені Альфреда Нобеля

За звання кращих промовців 2 та 3 лютого змагалися школярі та студенти з усієї України:Харкова, Львова, Одеси, Києва, Івано-Франківська тощо.

debaty

Усі вихідні в приміщеннях теплого Університету було чутно аргументовані виступи учасників турніру. У затишних коридорах Університету команди готувалися до обговорення. Учасники з блокнотом та ручкою, на деякий час вони зовсім забули про смартфони та безлімітний WI-FI.

debaty

Дебати – це цікава та корисна практика для школярів та студентів. Вони вчать їх публічно виступати, переконувати та аргументувати свою точку зору, передбачати факти, які можуть навести опоненти.

debaty

Студентський парламент Університету імені Альфреда Нобеля допомагав організаторам та учасникам орієнтуватися у корпусах та аудиторіях кращого закладу вищої освіти у Дніпрі.

Університет імені Альфреда Нобеля підтримує дебати та розвиває культуру дебатів у студентів.

Університет підтримав організаторів турніру: надав аудиторії для проведення дебатів та підготував переможцям приємні подарунки, адже Університет імені Альфреда Нобеля завжди підтримує талановиту молодь, особливо, якщо вона вихідними збирається у дебатному клубі та вдосконалює корисні навички.