Засідання Наглядової Ради Університету імені Альфреда Нобеля

18 грудня о 15.00 відбулося засідання Наглядової Ради Університету імені Альфреда Нобеля. На засіданні громадського органу, яке проходило під головуванням Олександра Галагана, голови Дніпровської міської організації роботодавців та члена Вченої Ради Університету імені Альфреда Нобеля, зібралися постійні члени та керівники підрозділів Університету.

Під час засідання було піднято питання щодо напрямів співпраці Університету та бізнесу та обговорено можливості участі студентів у пілотному проекті Дніпровської міської організації роботодавців. Також обговорювалося започаткування національного рейтингу задоволеності студентів та залучення роботодавців до менторства у конкурсі наукових робіт студентів Університету.

Борис Холод, Президент Університету імені Альфреда Нобеля відкрив засідання, виступивши з привітальним словом.

nagliadova rada

Олександр Галаган, голова Наглядової Ради, виступив з пропозицією участі студентів Університету імені Альфреда Нобеля у пілотному бізнес-проекті Дніпровської міської організації роботодавців.

Володимир Момот, проректор з міжнародної діяльності Університету, презентував можливості започаткування з партнерами Університету національного рейтингу задоволеності студентів.

Ірина Шкура, проректор із забезпечення якості вищої освіти, розповіла про дуальні програми навчання та можливості участі роботодавців в освітньому процесі Університету.

Тамара Іщенко, директор департаменту міжнародного співробітництва, розповіла про грантові можливості Університету.

nagliadova rada

Члени Наглядової Ради обговорили ідеї, які планує впровадити Університет імені Альфреда Нобеля. Одностайно було прийнято рішення підтримати проект національного рейтингу задоволеності студентів, усіляко допомогти студентам – учасникам конкурсу наукових робіт з практичною частиною конкурсної роботи, та виступити менторами.

Засідання Наглядової Ради Університету імені Альфреда Нобеля