Засідання обласного методичного об’єднання викладачів комерційних дисциплін коледжів і технікумів

24 квітня 2019 р. в Університеті імені Альфреда Нобеля за підтримки кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів комерційних дисциплін навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації.

Планом обласного методичного об’єднання, керівництво яким здійснює викладач Дніпровського транспортно-економічного коледжу Баюл Тамара Петрівна, передбачено обговорення ряду нагальних для цього рівня закладів освіти питань.

Традиційно для основних доповідей запрошуються представники Університету імені Альфреда Нобеля.

Основна частина засідання була присвячена питанням попередження конфліктів у педагогічному колективі, спікером якого стала Волкова Наталія Павлівна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки та психології Університету Альфреда Нобеля.

7s

6s

3s

4s

Важливим моментом обговорення були проблеми організації самостійної роботи студентів з використанням цифрового та сенсорного формату інформації для візуалізації навчального матеріалу з окремої дисципліни, в межах якого досвідом поділилися Павлова Валентина Андріївна, д.е.н., професор, завідувач кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності та Рижкова Галина Анатоліївна, к.е.н., доцент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Університету Альфреда Нобеля.

1s

2s

5s

В кінці засідання кожен учасник отримав сертифікат про участь у семінарі-тренінгу.

Зацікавленість присутніх була високою, оскільки питання, що обговорювалися, є важливими і невід'ємними елементами освітнього процесу в закладах вищої освіти різних рівнів акредитації.

Крім того, було розглянуто питання за планом обласного методичного об’єднання.