Завершила роботу експертна комісія МОН України з первинної акредитаційної експертизи підготовки бакалаврів з напряму «Туризм» в Університеті імені Альфреда Нобеля

15 травня 2019 року завершила свою роботу Експертна комісія МОН України, яка провела первинну експертизу підготовки бакалаврів з напряму «Туризм» в Університеті імені Альфреда Нобеля та дійшла висновку про можливість акредитації вказаного напряму.

Згідно з Наказом МОН № 324 від 17.04.2019 р. комісія працювала у складі: Архипова Людмила Миколаївна – завідувач кафедри туризму Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, доктор технічних наук, професор (голова комісії) та Басюк Дарія Іванівна – завідувач кафедри туристичного та готельного бізнесу Національного університету харчових технологій, доктор економічних наук, доцент.

4

8