Зустріч ректора з іноземними студентами

Ректор та представники структурних підрозділів Університету імені Альфреда Нобеля провели зустріч з іноземними студентами, які приїхали з 40 країн світу до Дніпра на навчання в кращому Університеті у теплій та комфортній атмосфері. Якісна європейська освіта та виняткові умови навчання привертають увагу іноземних студентів і тому вони прагнуть навчатися в Університеті імені Альфреда Нобеля, найінтернаціональнішому Університеті України.

meeting

Сергій Холод, ректор Університету, нагадав студентам про умови навчання у закладі вищої освіти Університеті імені Альфреда Нобеля, академічну успішність та обов’язок відвідувати заняття.

Ірина Шкура, проректор з якості вищої освіти, роз’яснила студентам особливості освітнього процесу та кредитно-модульної системи.

Студенти мали змогу поставити питання, а також розповіли про труднощі, з якими вони стикаються під час перебування в Україні, та, зі свого боку, запропонували кілька цікавих ідей щодо організації екскурсій та знайомства з містом для іноземців.

meeting

Подібні зустрічі та обговорення доводять абсолютну відкритість Університету імені Альфреда Нобеля, готовність до діалогу та співробітництва, адже ідеї та проблеми кожного студента були почуті й знаходяться під особистим контролем ректора та керівників відповідних департаментів.

Нагадаємо, що зустрічі ректора зі студентами стали новою традицією, яка з’явилася в Університеті імені Альфреда Нобеля. Він вже провів зустрічі з першокурсниками і наразі поспілкувався з сотнею іноземних студентів, які навчаються на міжнародних англомовних програмах в найпрестижнішому Університеті України.

Зустріч ректора з іноземними студентами