3 вересня 2015

Спеціалізованою вченою радою К 08.120.02, спеціальність 13.00.04 – теорія і методика професійноїосвіти,  що працює при Дніпропетровському університеті імені Альфреда Нобеля, прийнято до захисту ряд дисертаційних  робіт на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук про що повідомлено у  спецвипуску газети «Освіта України»  №8 (32), 2015р.

1.Гаркавцев Євген Ігорович
Посада здобувача і повна назва установи, де він працює
– старший викладач кафедри психології та педагогіки Харківського національного університету внутрішніх справ
Назва дисертації – «Педагогічні умови формування професійної надійності майбутніх працівників органів внутрішніх справ»
Шифр спеціалізованої вченої ради – К 08.120.02
Назва установи, її підпорядкованість, адреса і телефон – ПВНЗ «Дніпропетровський університет імені Альфреда Нобеля» (49000, м. Дніпропетровськ, вул. Набережна Леніна, 18; т.(056) 778-20-96)
Науковий керівник – Федоренко Олена Іванівна,  доктор педагогічних наук, професор, начальник кафедри педагогіки та психології (Харківський національний університет внутрішніх справ МВС України)
Офіційний опонент – Лігоцький Анатолій Олексійович, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри управління та роботи з персоналом (Національна академія внутрішніх справ МВС України)
Офіційний опонент – Монастирський Валерій Миколайович,  кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри тактико-спеціальної підготовки (Донецький юридичний інститут МВС України).
2. Єрмакова Зоя Іванівна
– тимчасово не працює
Назва дисертації – «Розвиток комунікативної компетентності викладачів професійно-технічних навчальних закладів у післядипломній освіті»
Шифр спеціалізованої вченої ради – К 08.120.02