Програма спільних дипломів (2 І більше)

На підставі угоди, укладеної між ДУАН і Вищою школою бізнесу - National-Louis University (Польща) у студентів є можливість отримати польський і/або американський диплом.

*Спільні програми, що ведуть до отримання польського і/або американського дипломів:

A) Керування, очне, бакалавріат (3 роки навчання), польський і американський дипломи, навчання на англійській, польській та російській мовах
- Хто може брати участь у програмі: студенти, які закінчили три роки навчання ступеня бакалавріату в Україні і є студентами університету-партнера.
- Тип і мова навчання: очне на англійській або польській мові (можлива російська мова навчання, якщо буде сформована група чисельністю не менш, ніж 20 осіб).
- Заняття у Новому Сончі: весь навчальний рік, з 1 жовтня до кінця червня.
- Дипломна робота: одна, написана на мові навчання, науковий керівник і рецензент представляють обидва університети (якщо науковий керівник з WSB-NLU, то рецензентом є представник університету-партнера, і навпаки).
- Диплом:український, польський, американський.

B) Керування, заочне з підтримкою технологій он-лайн, бакалавріат (3 роки навчання), диплом польський, навчання українською мовою
- Тип і мова навчання: заочне польською мовою (також можлива українська або англійська мова навчання, якщо буде сформована група чисельністю не менш, ніж 20 осіб).
- Заняття у Новому Сончі: протягом всього навчального року, з 1 жовтня до кінця червня, 60% навчання онлайн, візити у Новий Сонч 2 рази на рік по 2 тижні (кінець лютого, початок липня)
- Дипломна робота: одна, написана на мові навчання, науковий керівник і рецензент представляють обидва університети (якщо науковий керівник з WSB-NLU, те рецензентом є представник університету-партнера, і навпаки).
- Диплом: український, польський.

C) Інформатика, очне, інженер, бакалавріат (3,5 роки навчання), диплом польський, навчання англійською мовою
- Хто може брати участь у програмі: студенти, які закінчили два роки навчання ступеня бакалавріату в Україні і є студентами університету-партнера.
- Тип і мова навчання: стаціонарне навчання на англійській або польській мові (можливе навчання російською, якщо буде сформована група чисельністю не менш, ніж 20 осіб).
- Заняття у Новому Сончі: 3 семестри, з 1 жовтня до кінця лютого.
- Дипломна робота: одна, написана мовою навчання, науковий керівник і рецензент представляють обидва університети (якщо науковий керівник з WSB-NLU, те рецензентом є представник університету-партнера, і навпаки).
- Диплом: український, польський.

D) Керування, очне, магістратура (2 роки навчання), польський і американський дипломи, навчання англійською мовою
-
Хто може брати участь у програмі: студенти, які закінчили рік навчання магістратури в Україні і є студентами університету-партнера.
- Тип і мова навчання: очне навчання на англійській або польській мові (можливе навчання російською мовою, якщо збереться група не менш 20 чоловік).
- Заняття у Новому Сончі: протягом усього навчального року, з 1 жовтня до кінця червня.
- Диплом: український, польський, американський.

E) Керування, заочне з підтримкою технологій он-лайн, магістратура (2 роки навчання), диплом польський, навчання на англійській або українській мові
- Хто може брати участь у програмі: студенти, які закінчили один рік магістратури в Україні, і є студентами університету-партнера.
- Тип і мова навчання: заочне навчання польською мовою (можливе навчання на українській або англійській мові, якщо буде сформовано групу, чисельністю не менше, ніж 20 осіб).
- Заняття у Новому Сончі: протягом усього навчального року, з 1 жовтня до кінця червня, 60% навчання онлайн, візити в Новий Сонч 2 рази на рік по 2 тижні (вересень).
- Диплом: український, польський.

*Увага! Можливі уточнення й внесення змін за узгодженням між Партнерами. Окремі домовленості можуть також стосуватися навчання на факультеті Політології (3-3- літній бакалавріат) і Психології ( 5-літня неподільна магістратура).

СПИСОК СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ

Керування, бакалавріат
    Спеціальність: Керування бізнесом
    Спеціальність: Міжнародний бізнес
    Спеціальність: Керування в туризмі й готельному бізнесі
    Спеціальність: Логістика
    Спеціальність: Керування маркетингом і продажами
    Спеціальність: Програмування бізнес-програм
    Спеціальність: Державне керування
    Спеціальність: Банківська справа й фінансові консультації

Керування, магістратура
    (*Спеціальність: Global Business Management
    Спеціальність: Financial Management
    Спеціальність: Business Application Programming
    Спеціальність: Керування в туризмі
    Спеціальність: Маркетингові комунікації

Інформатика, бакалавріат
    Спеціальність: Програмування бізнес-програм
    Спеціальність: Комп'ютерна графіка
    Спеціальність: Бази даних

ЦІНА

Ціна за рік навчання для студентів ДУАН: 500 євро +для тих, хто зацікавлений у дипломі NLU, додаткова, одноразова оплата в розмірі 1500 USD (Диплом бакалавра бізнес-адміністрування), 2500 USD (Диплом магістра бізнес-адміністрування). Для інших осіб, зацікавлених програмою (наприклад - випускників): відповідно із цінником.

Програма спільних дипломів (2 І більше)