Спортивно-масові заходи 2013-2014 навчальний рік

28 квітня 2014 року

sport

Підсумки ХІІI Спартакіади університету імені Альфреда Нобеля
за 201
3/2014 навчальний рік

І місце – напрям Філологія
ІІ місце – напрям Правознавство
ІІІ місце – напрям Міжнародна економіка
IV місце – Фінанси та Кредит
V місце - Психологія

Команда – переможець Спартакіади Університету визначається за найменшою кількістю очок набраних у 10 видах спорту / з 12 проведених // команди – переможці, у видах спорту одержують: за 1 місце – I очко, II – місце, - II очки, III – місце - 3 очка і т. д./

Детальніше

 Спортивні новини:

Танцювальна аеробіка - 10.04.2014

1 місце команда «Філологія»

Головченко Анастасія (ФЛ-12-1)
Сидрогунська Дар’я (ФЛ-12-1)
Бабаян Марина (ФЛ-12-1)
Нікітюк Катерина (ФЛ-12-2)

 2 місце команда «Товарознавство і торговельне підприємство»

Шуліка Анастасія (ТВП-13)
Бакуліна Альона (ТВП-10)
Головко Борис (ТВП-11)
Ушканова Карина (ТВП-11)
Іщенко Анна (ТВП-11)
Коробко Ірина (ТВП-12)
Головата Катерина (ТВП-13)

 3 місце команда «Правознавство»

Сайкіна Марія (ПЗ-13-1)
Штельмах Анастасія (ПЗ-13-1)
Вергун Марія (ПЗ-13-2)
Прокіпець Марина (ПЗ-13-2)
Капустіна Анастасія (ПЗ-13-2)
Шумакова Владислава (ПЗ-13-1)

Бадмінтон - 28.03.2014

Юнаки

1 місце Сенін Ігор (ПЗ-13-1)
2 місце Пажаребко Владислав (ПЗ-12-3)
3.місце Паскаль Дізері (МН-13)

 Дівчата

1 місце Набієва Бахар, Головченко Анастасія (ФЛ-12-5)
2 місце Курзова Леся, Ножина Катерина (МЕК-12)
3 місце Бодня Олександра, Горобець Юлія (МН-10)

Настільний теніс - 27.03.2014

юнаки

1  місце Білогур Станіслав (МЕК-13а)
2 місце Марченко Євгеній (ПЗ-13-2)
3 місце Щербачов Ілля (ЕК-13)

 дівчата

1 місце Руденко Яна (ПС)
2 місце Щербініна Татьяна (ФЛ)
3 місце Білик Надія (МЕК-11а)

Силове триборство - 25.03.2014

Дівчата

До 52

1 місце Науменко Анастасія результат 169 кг (ФЛмл-12)
2 місце Уманська Дар’я результат 137,5 кг (ФЛ-13-3)
3 місце Оганезова Карина результат 135 кг (ТВП-09)

 +52

1 місце Набіева Бахар результат 225 кг (ФЛ-12-5)
2 місце Соколова Валерія результат 212,5 кг (ФЛмл-12)
3 місце Лилик Надія результат 135 кг (ФК-10)

 Юнаки

До 65

1 місце Логвиненко Олег результат 265 кг (ФК-13)
2 місце Лі Ігор результат 257,5 кг (МН-12)
3 місце Бутенко Михайло результат 240 кг (ФЛпл-12)

 До 75

1 місце Чигиринський Станіслав результат 435 кг (ПЗ-12-1)
2 місце Беленков Віталій результат335 кг (МЕК-11а)
3 місце Коваленко Роман результат 290 кг (ПС-13)

 До 85

1 місце Мар’їн Олег результат390кг (ЕП-12
2 місце Кравченко Олександр результат 265 кг. (МН-12)
3 місце Білий Павло результат 255 кг (ЕП-12)

 +85

1 місце Волошин Юфим результат565 кг (ПЗ-09)
2 місце Шевченко Олександр результат 385 кг  (ФЛ-12-4)
3 місце Орлов Сергій результат 350 кг (МГ-09)

Жим лежачи - 25.03.2014

Дівчата

До 52

1 місце Науменко Анастасія результат 45 кг (ФЛмл-12)
2 місце Уманська Дар’я результат 37,5 кг (ФЛ-13-3)
3 місце Оганезова Карина результат 35 кг (ТВП-09)

+52

1 місце Набієва Бахар результат 50 кг (ФЛ-12-5)
2 місце Мажаева Катерина результат 50 кг (ПЗ-13)
3 місце Соколова Валерія результат 40 кг (ФЛмл-12)

 Юнаки

До 65

1 місце Логвиненко Олег результат 95 кг. (ФК-13)
2 місце Бутенко Михайло результат 80кг (ФЛпл-13)
3 місце Лі Ігор результат75,5 кг (МН-12)

 До 75

1 місце Чигиринський Станіслав результат117,5 кг (ПЗ-12-1)
2 місце Коваленко Роман результат 115 кг (ПС-13)
3 місце Беленков Віталій результат 105 кг (МЕК-11а)

 До 85

1 місце Мар’їн Олег результат120 кг (ЕП-12)
2 місце Венгер Микита результат112,5 кг (МЕК-12)
3 місце Білий Павло результат 110 кг. (ЕП-12)

 +85

1 місце Волошин Юхим результат180 кг (ПЗ-09)
2 місце Орлов Сергій результат120 кг (МГ-09)
3 місце Шевченко Олександр результат110 кг (ФЛ-12-4)

Баскетбол - 13.01.2014

1 місце

Ляльчук Петро (МЕК-13)
Тищенко Владислав (МЕК-11)
Сухомлин Ілля (МЕК-10)

 2 місце

Кабацюра Ілля (ФК-13)
Логвиненко Олег (ФК-13)
Лебединський Олександр (ФК-13)

 3 місце

Висоцький Сергій (ЕП-12)
Щербачов Ілля (ЕП-13)
Чимпоеш Микола (ЕП-13)

Стрітбол - 12.12.2013

1 місце

Кабацюра Ілля (ФК-13)
Логвиненко Олег (ФК-13)
Лебединський Олександр (ФК-13)

 2 місце

Ляльчук Петро (МЕК-13)
Дралюк Анатолій (МЕК-13)
Балака Анастасія (МЕК-13)

 3 місце

Герасіменко Анатолій (МН-13)
Зайцев Дмитро (МН-11)
Бакланов Єгор

Золота миля  - 28.09.2013

Юнаки

1 місце Воронін Владислав (ПЗ-12)
2 місце Гусак Андрій (ПЗ-12)
3 місце Білий Павло Леонідович (ЄП-12)

 Дівчата

1 місце Хейло Яна Олегівна (ПС-13-2)
2 місце Крикливець Юлія (ПЗ-13-2)
3 місце Тихомирова Марія (ТЕМ-09)

 Викладачі

Жінки:

1 місце Холодова О.Ю. (Товарознавство і торговельне підприємство)
2 місце Куянова О.Ю. (Економіка підприємства)
3 місце Глущенко Н.О. (Економіка підприємства)

 Чоловіки:

1 місце Юр’єв О.О. (Економіка підприємства)
2 місце Мячин В.Г. (Товарознавство і торговельне підприємство)

 

bas

КАЛЕНДАР ВЕСНЯНИХ ІГОР
III  Турніру з баскетболу
с
еред кращих студентських команд
м. Дніпропетровськана приз
Благодійної організації
«Міжнародний фонд
планета Альфреда Нобеля»

Місце проведення: спортивний комплекс
Університету імені Альфреда Нобеля,
вул. Набережна В.І. Леніна, 18

III тур

Вівторок 11 березня

18:00 ДТЗЕ - ПДАБА
19:00 ДДМА – АМСУ

 Середа, 12 березня

17:00 ДНУ - ДДАУ
18:00 НМАУ - УДХТУ
19:00 ДУАН – ДДФА

IV тур

Понеділок 24 березня

17:00 УДХТУ - ДДФА
18:00 ПДАБА - ДДМА
19:00 ДУАН – ДНУ

Вівторок 25 березня

18:00 ДТЗЕ - ДДАУ
19:00 АМСУ - НМАУ

V тур

Понеділок    7    квітня

17:00 ДДФА - АМСУ
18:00 ДНУ – УДХТУ
19:00 ДУАН – ДТЗЕ

          Вівторок  8  квітня

18:00 ДДАУ - ПДАБА
19:00 ДДМА – НМАУ

Новини Баскетболу

У 2013 році по спільній домовленості Президента Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля Холода Б.І. та Президента Баскетбольного клубу «ДніпроАзот» Потуремець Г.В. була створена баскетбольна команда «ДніпроАзот-ДУАН», яка приймає участь у ХХІІІ Чемпіонаті України з Баскетболу у І Лізі (підгрупа А)

Баскетбольна команда «ДніпроАзот-ДУАН» провела 4 гри 3 виграші, 1 поразка.

Тур1: 2листопада 2013 ДніпроАзот-ДУАН – КОЛОГАЗ-ДЮСШ 90-83 (перемога)

Тур 2: 9листопада2013 ДніпроАзот-ДУАН – БК Кіровоград-2        77 – 91(поразка)

Тур 3: 24листопада 2013 КРИВБАС-ДЮСШ-5 - ДніпроАзот-ДУАН 76-80 (перемога)

Тур 4: 30листопада 2013 БК КНУ - ДніпроАзот-ДУАН 70-85 (перемога)

Наступні тури, за розкладом, будуть проводитись згідно календаря Чемпіонату

Тур 5: 7.грудня 2013 КРИВБАС-ДЮСШ-2 - ДніпроАзот-ДУАН

Тур 6: 14 грудня 2013 БК КІРОВОГРАД-2 - ДніпроАзот-ДУАН

Тур 7: 21грудня 2013 ДніпроАзот-ДУАН – Черкаські МАВПИ-2

Тур 8: 28грудня 2013 Черкаські МАВПИ-2 - ДніпроАзот-ДУАН

Тур 9: 18січня 2014 ДніпроАзот-ДУАН – КРИВБАС-ДЮСШ-5

Тур 10: 25січня 2014 ДніпроАзот-ДУАН - БК КНУ

Баскетбольна команда «ДніпроАзот-ДУАН» провела 5 ігор у ХХІІІ Чемпіонаті України (І Ліга) 4 виграші, 1 поразка. Останній тур проходив у місті Кременчуг:

Тур 5: 7грудня 2013 КОТЛОГАЗ-ДЮСШ-2 - ДніпроАзот-ДУАН              88-99 (перемога)

Спортивно-масові заходи 2013-2014 навчальний рік