Лікувально-діагностичний центр

Лікувально-діагностичний центр є самостійним структурним підрозділом Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля, діє на підставі медичного договору, укладеному зі студентами про платне медичне обстеження та медичне супроводження протягом всього терміну навчання. Університет має ліцензію МОЗ України від 25.03.2010р. серія АВ N526765 на медичну практику.
Ми прагнемо всебічно підготувати наших студентів до майбутнього. Навіть добре підготовленому фахівцю  іноді важко зберегти роботу, якщо він має проблеми зі здоров'ям.
Усвідомлення відповідальності, яку ми на себе взяли, підштовхнуло нас до ідеї створення  в стінах університету лікувально-діагностичного центру.

med1 med2

Основне завдання лікувально-діагностичного центру – зберегти і поліпшити здоров’я студентів університету.

med11 med12

Відповідно до цієї програми на базі центру надаються наступні медичні послуги:
Диспансерний огляд, що проводиться щороку  терапевтом, хірургом, невропатологом, окулістом, отоларингологом, гінекологом,  дерматологом, при необхідності з дослідженням крові, сечі, ЕКГ.

med3 med4

Комп'ютерна діагностика організму в цілому  і всіх органів окремо для визначення патології, у тому числі і прихованих, та ефективного підбору медикаментів, а також  комп'ютерне алерготестування, з подальшою консультацією фахівців-медиків.
Для консультування наших студентів були укладені договори з кращими медичними установами міста. Студенти можуть одержати консультацію провідних спеціалістів – професорів та доцентів, а при необхідності стаціонарного лікування, воно буде здійснюється під наглядом цих же фахівців в провідних клініках міста.

med5 mrd6

В Центрі здійснюється медичне обслуговування, як здорових студентів, так і осіб, що перебувають на диспансерному обліку по будь-якому захворюванню протягом всього періоду навчання  в університеті.
З урахуванням того, що 90% студентів страждають на  сколіоз, в центрі працює кабінет лікувального масажу і ЛФК. Розроблена програма з застосуванням комп'ютерного комплексу «мікровакуум».

med7 med8

Профогляди на  туберкульоз  проводяться виїзним флюорографом міського тубдиспансеру.  При необхідності подальше лікування проводять спеціалісти  ОКЗ „Протитуберкульозний диспансер м. Дніпропетровська”.

med9 med10

Лікувально діагностичний центр працює з 9.00 до 17.00 і обслуговує студентів денної форми навчання,  які уклали договір на медичне обслуговування.

Керівник
Лисенко Тетяна Євгенівна
Контактні дані

Тел. (056) 372-88-16
e-mail: med@duan.edu.ua