Логотип Університету імені Альфреда Нобеля

Гаряча лінія

0-800-75-51-57

КУЛЬТУРА ЯКОСТІ ОСВІТИ

Медичний сервіс

«NOBEL medical center»

МИ ДОПОМОЖЕМО ВАМ ЗАЛИШАТИСЬ ЗДОРОВИМИ!

Тільки у нас: «Необхідні медичні послуги – швидко та ефективно!

Медичний центр активно працює на ринку медичних послуг з 2003 року. Ліцензія МОЗУ: АВ №526765 від 25.03.2010 р. Це — багатопрофільний медичний центр з різноманітним спектром послуг. У NOBEL medical center Ви можете записатися на консультацію і прийом до таких фахівців, як: гінеколог, сімейний лікар, ортопед-травматолог, рефлексотерапевт, гастроентеролог, стоматолог, дерматолог, косметолог, імунолог, алерголог, педіатр, масажист. Працює маніпуляційний кабінет та кабінет щеплення.

NOBEL medical center — це в першу чергу професійний колектив профільних фахівців: лікарів, медсестер, які завжди з радістю допоможуть і вислухають Вас. Наші лікарі це фахівці з багаторічним досвідом роботи, кандидати та доктори медичних наук. Їх знання і вміння з використанням висококласного оснащення клініки, дозволяють лікувати ефективно, безпечно і комфортно. Розвивати професійні навички й розширювати знання медичних працівників дозволяє регулярне відвідування кваліфікаційних курсів, присвячених новітнім розробкам у світовій медицині.

У квітні 2021 року лікувально-діагностичний центр «NOBEL medical center» уклав Договір з Національною службою здоров’я України (НСЗУ) на медичне обслуговування рамках первинної медичної допомоги. Це надало можливість пацієнтам, які уклали декларацію сімейним лікарем, гарантовано і безкоштовно отримати медичні послуги (за умовами НСЗУ)

У нашому центрі пацієнт може отримати допомогу лікарів для консультування, лікування і реабілітації в найкоротші терміни та в зручний для пацієнта час.

«Краса врятує світ» - і ми їй допоможемо! Медичний центр виконує великий спектр косметологічних послуг. Ми маємо сучасне обладнання, що зробить Вас стрункішими, молодшими та життєрадісними!

Для отримання якісного лікування не потрібно направлення від лікаря. Інформацію про захворювання та методи їх лікування, новини, корисна інформація — все це Ви можете знайти у розділі "Послуги". Зателефонувавши, Ви можете отримати кваліфіковану відповідь про свій стан чи своєї дитини. А також Ви можете залишити Ваші пропозиції та коментарі.

Ключ до нашого успіху знаходиться в індивідуальному підході до кожного пацієнта, прагненню здобути вищу оцінку своєї роботи саме від пацієнта, в команді кваліфікованих медичних працівників, сервісі й сучасному медичному обладнанні провідних світових виробників. Для розв'язання проблеми пацієнта залучаються всі інтелектуальні та технічні можливості нашого медичного центру. А також запорука клінік-партнерів, якщо наш заклад немає необхідного оснащення. Ви не залишитеся сам на сам зі своєю хворобою чи проблемою!

Наші двері відкриті для всіх пацієнтів «NOBEL medical center».

Запис до лікаря за телефонами:

+38 (063) 369 87 70 (адміністратор)

+38 (097) 094 56 44 (сімейний лікар)

Ми на Вас чекаємо за адресою:

вул. Юліуша Словацького, 14. Будинок гуртожитку Університету імені Альфреда Нобеля 3-й поверх. З понеділка по п'ятницю: з 9:00 до 17:00; субота – неділя: за попереднім записом.

Повідомляємо, що з 01.05 2021 р. усі охочі можуть укласти декларацію з сімейним лікарем для отримання медичних послуг (за умовами НСЗУ)

У рамках первинної медичної допомоги пацієнти, які уклали декларацію, гарантовано і безкоштовно можуть отримати:

1.Консультацію лікаря

2.Виписку рецептів

3.Дослідження (вимірювання артеріального тиску, електрокардіограма, вимірювання ваги, зросту, окружності талії, швидкий тест на вагітність, тропонін, ВІЛ, вірусні гепатити)

4.Аналізи (загальний аналіз крові/сечі, глюкоза крові, холестерин)

5.Вакцинацію за календарем щеплень

6.Профілактичні огляди та аналізи для груп ризику семи захворювань (цукровий діабет, ВІЛ, туберкульоз, рак молочної залози, гіпертонічна хвороба та інші серцево-судинні захворювання, колоректальний рак та рак передміхурової залози).

7.Отримання медичних довідок

8. Безкоштовну діагностику у разі наявності декларації.

Сімейний лікар має можливість видавати пацієнтам направлення на діагностичні дослідження. Для пацієнта вони будуть безкоштовними, оскільки їх вартість повністю сплатить НСЗУ.

Пацієнт зможе безкоштовно пройти обстеження внутрішніх органів, серця, легенів і найбільш поширених видів онкології у чоловіків і жінок. Безкоштовними є більше ніж 50 діагностичних послуг: аналізи, кілька видів рентгенів і мамографія, кілька видів УЗД і ехокардіографія серця, дослідження новоутворень

У лікувально-діагностичному центрі (ЛДЦ) «NOBEL medical center» ВИЩОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ "УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ АЛЬФРЕДА НОБЕЛЯ" веде прийом лікар загальної практики – сімейний лікар Оснач Галина Михайлівна

ЛДЦ розташований за адресою м. Дніпро, вул. Юліуша Словацького, 14 Кабінет 302

+380970945644

Розклад лікаря та інформацію щодо розташування медичного центру Ви можете отримати на сайті:

https://helsi.meУвага!

Актуальна ситуація з захворюваності на коронавірус

Станом на ранок 10 березня 2020 року у світі було зареєстровано 114 219 випадків захворювання коронавірусом (COVID-19,) з них 4024 закінчились смертю, водночас 64 147 (56,2%) осіб одужали. За межами Китаю зафіксовано 33 295 випадків у 103 країнах/територіях/регіонах.

На території Європейського регіону зареєстровано 15 114 випадків захворювання COVID-19 (Італія - 9172, Німеччина -1139, Франція - 1412, Іспанія - 1024, Швейцарія - 332, Великобританія - 323, Нідерланди - 321, Бельгія - 239, Швеція - 248, Норвегія - 192, Австрія - 131, Греція – 73, Ізраїль - 35, Фінляндія - 30, Чехія - 36, Грузія - 15, Хорватія - 11, Естонія - 10, Словенія - 23, Румунія - 15, Білорусь - 6, Польша - 16, Росія - 7, Угорщина - 9, , Словаччина - 5, Болгарія - 4, Мальта - 3, Латвія - 6, Литва, Люксембург, Монако, Молдова, Україна по одному випадку) та 529 летальних випадків.

В Україні зареєстровано 1 лабораторно підтверджений випадок COVID-19 (коронавірус). Загалом за весь період Центр громадського здоров’я України отримав 40 підозр про захворювання на COVID-19. Наразі 4 зразки ще перебувають на стадії дослідження. 

У зв’язку із поширенням COVID-19 у світі, громадянам України рекомендується тимчасово утриматися від поїздок до країн або окремих територій держав, найбільш уражених вірусом. Зокрема до Китаю, Італії, Іспанії, Франції, В‘єтнаму, Республіки Корея, Японії, Ірану. Відповідні рекомендації щодо кожної з таких країн за посиланням.

ВООЗ проводить порівняння коронавірусу з грипом. Обидва викликають респіраторні захворювання, але між цими двома вірусами й тим, як вони поширюються, є важливі відмінності. Це має важливе значення для прийняття заходів охорони здоров'я громадськості для реагування на кожен вірус.

Чим схожі COVID-19 і віруси грипу?

1- COVID-19 і віруси грипу мають подібну клінічну картину захворювання - обидва викликають респіраторне захворювання, яке являє собою широкий спектр захворювань від безсимптомного або легкого до важкого захворювання і смерті.

2- обидва віруси передаються при контакті, краплях і при контакті з поверхнею, на якій знаходиться вірус. В результаті ті ж заходи громадської охорони здоров'я, як гігієна рук і дотримання дихального етикету (кашель в лікоть або в одноразову серветку, дотримування правил носіння захисної маски), є важливими діями, які можуть попередити інфекцію.

Чим відрізняються COVID-19 і віруси грипу?

Швидкість передачі є важливою відмінністю між двома вірусами. Грип має коротший середній інкубаційний період (час від зараження до появи симптомів) до 3-х діб у той час як інкубаційний період для коронавірусу до 14 діб (це час карантину!)

Найбільш схильні до ризику важкої грипозної інфекції діти, вагітні жінки, люди похилого віку, люди з хронічними захворюваннями та люди з імунодефіцитом. Для COVID-19 поточні дослідження показують, що старший вік і наявні супутні захворювання підвищують ризик розвитку важкої інфекції.

Які методи лікування доступні для COVID-19 і вірусів грипу?

Попри те, що зараз в Китаї проводяться клінічні випробування ряду лікарських засобів і розробляються понад 20 вакцин для COVID-19, в цей час немає ліцензованих вакцин або терапевтичних засобів для COVID-19. Навпаки, противірусні препарати та вакцини доступні для грипу. Хоча вакцина проти грипу не ефективна проти вірусу COVID-19, рекомендовано проходити вакцинацію щороку, щоб запобігти зараженню грипом.

Рекомендація для населення щодо профілактики захворювання:

 1. часто мийте руки або обробляйте дезінфекційними засобамами (щонайменше впродовж 20 секунд, водою і милом або дезінфекційними для рук спиртовмісними (60%) засобами;
 2. уникайте близьких контактів з особами, які мають ознаки гострих респіраторних захворювань (триматися на відстані щонайменше 1 м від осіб, які кашляють чи пчихають);
 3. Не торкайтесь руками очей, носа і рота (у разі контакту із зараженою поверхнею руки можуть передавати вірус до тіла);
 4. під час кашлю та чхання прикривайте рот і ніс паперовою хустинкою. уникайте тісного контакту з усіма, хто має гарячку та кашель;
 5. якщо маєте підвищену температуру тіла, кашель й утруднене дихання, якнайшвидше зверніться до лікаря та повідомте йому попередньою історією подорожей;
 6. не споживайте сирих чи недостатньо термічно оброблених продуктів тваринного походження;
 7. Користуватися антивірусними препаратами чи антибіотиками слід лише у разі, якщо вони прописані лікарем;
 8. Регулярно протирати поверхню (на робочому місці, у квартирі тощо) хімічними дезінфекційними засобами («убити» коронавірус можуть засоби із вмістом відбілювача/candeggina, хлору/cloro, розчинників/solventi, 75-відсоткового етанолу/etanolo al 75%, пероцтової кислоти/acido peracetico, хлороформу/cloroformio);
 9. Використовувати маску у разі підозри щодо захворювання або при допомозі хворим
 10. Завжди мити руки після контакту із тваринами.
 11. Не вважаються небезпечними товари, виготовлені у Китаї чи пакунки, отримані з Китаю (коронавірус не має здатності жити занадто довго на поверхні);

CDC (Центр з контролю та профілактики захворювань в США) оприлюднило тимчасові рекомендації для підприємств та роботодавців щодо реагування на COVID-19:

 • Працівники із симптомами гострих респіраторних захворювань мають повідомити свого керівника та залишатися вдома.
 • Якщо на роботу вийшла людина з гострим респіраторним захворюванням, її слід відокремити від інших працівників та негайно направити додому. 
 • Варто регулярно проводити прибирання на робочому місці: очищати поверхні, стільниці та дверні ручки відповідними засобами для чищення. 
 • Працівники мають обробляти руки дезінфекційними спиртовмісними засобами або мити руки з милом не менше 20 секунд.
 • При плануванні відряджень варто дотримуватися рекомендацій.

Джерела з актуальною інформацією щодо випадків захворювання, спричинених новим коронавірусом:

МОЗ України випустило ряд мультфільмів про коронавірус https://moz.gov.ua/koronavirus-2019-ncov

Вибір масок та правила користування ними

Обираючи маску, звертайте увагу на її форму. Маска повинна бути зручною та щільно прилягати до обличчя. Це гарантує двосторонній захист від інфекції та пацієнта, і оточуючих. Одягати медичну маску можна будь-якою стороною, тримаючи за зав’язки й в жодному разі не торкаючись захисного шару. Така маска є одноразовою, використовується не довше двох годин, після чого її необхідно викинути.

 Марлеві маски необхідно міняти через кожні 3 години, якщо вони виготовлені власними руками, або 4 години, якщо куплені в аптеці. Випрані та продезінфіковані маски можна використовувати повторно. \

!Важливо Неправильне використання маски підвищує ризик зараження повітряно-крапельними інфекціями, сприяє повторному зараженню та виникненню нових випадків інфікування, а також їх тривалому перебігу.ВООЗ рекомендації для населення стосовно поширення нового коронавірусу (2019-nCoV):

Носіть маску, тільки якщо у вас є симптоми COVID-19 (особливо кашель) або ви піклуєтесь про тих, хто може мати COVID-19. Одноразові маски для обличчя можна використовувати лише один раз. Якщо ви не хворі або не піклуєтесь про тих, хто хворий, то ви втрачаєте маску. Існує брак масок по всьому світу, тому ВООЗ заохочує людей використовувати маски з розумом.

ВООЗ рекомендує раціональне використання медичних масок, щоб уникнути непотрібних втрат дорогоцінних ресурсів і неправильного використання масок

Хто повинен носити маску

 • Здорові люди повинні носити маску, тільки якщо вони допомагають людині з підозрою на інфекцію 2019-Нцов.
 • Якщо у вас є кашель або чхання — носіть маску.
 • Маски ефективні тільки у поєднанні з регулярною обробкою рук спиртовмісними розчинами, що мають антисептичну дію або мильною водою.
 • Якщо ви використовуєте маску, ви повинні знати правила використання та утилізації одноразових медичних масок.

Як надіти, використовувати, видаляти й розпоряджатися маскою?

 1. Пам'ятайте, що маска повинна використовуватися тільки для медичних працівників, доглядачів та осіб, з респіраторними симптомами, такими як лихоманка і кашель.
 2. Перш ніж торкатися до маски, протріть руки спиртовою серветкою або вимийте з милом
 3. Візьміть маску й огляньте її на наявність проміжок або отворів (дірок)
 4. Зорієнтуйтесь, яка зі сторін є верхньою (там де находиться металева стрічка або цвітна поверхня).
 5. Прикладіть маску до обличчя. Стисніть металеву стрічку або жорсткій край так, щоб маска прийняла форму вашого носу
 6. Потягніть маску донизу, щоб вона затулила рот та підборіддя
 7. Після використання зніміть маску: видаліть еластичні петлі з-за вух, не торкаючись маскою до лиця та одягу, щоб не було контакту з потенційно забрудненою поверхнею маски.
 8. Після того, як викинули маску у закритий контейнер, обробіть руки спиртовою серветкою або вимийте з милом.

NOBEL MEDICAL CENTER

Безстрокова ліцензія МОЗ України АВ №526765 від 25.03.2010 р. на медичну практику.

ПРИЙОМ СІМЕЙНОГО ЛІКАРЯ ЗА УМОВАМИ НСЗУ

Сімейний лікар укладає Декларації на медичне обслуговування, що дає пацієнту право на безкоштовне отримання всього спектру медичних послуг у рамках первинної допомоги (за умовами НСЗУ).

СПЕКТР ПОСЛУГ

Консультація спеціалістів: гінеколог, сімейний лікар, ортопед-травматолог, рефлексотерапевт, гастроентеролог, стоматолог, дерматолог, косметолог, імунолог, алерголог, педіатр, масажист.

Функціональна діагностика: ЕКГ, апаратна діагностика організму «MEDBIOTECH».

Університет піклується про своїх студентів

та пропонує скористатися послугами медичного центру

здійснити комплексне медичне обслуговування,
а також отримати профілактичне лікування з метою підтримки та корекції здоров’я

Запрошуємо всіх охочих укласти Декларацію з сімейним лікарем
для отримання медичних послуг (за умовами НСЗУ)

У рамках первинної медичної допомоги пацієнти, які уклали декларацію гарантовано і безкоштовно можуть отримати ряд гарантованих медичних послуг:

 1. Консультацію лікаря
 2. Виписку рецептів
 3. Дослідження (вимірювання артеріального тиску, електрокардіограма, вимірювання ваги, зросту, окружності талії, швидкий тест на вагітність, тропонін, ВІЛ, вірусні гепатити)
 4. Аналізи (загальний аналіз крові/сечі, глюкоза крові, холестерин)
 5. Вакцинацію за календарем щеплень
 6. Профілактичні огляди та аналізи для груп ризику семи захворювань (цукровий діабет, ВІЛ, туберкульоз, рак молочної залози, гіпертонічна хвороба та інші серцево-судинні захворювання, колоректальний рак та рак передміхурової залози).
 7. Отримання медичних довідок
 8. Безкоштовну діагностику у разі наявності декларації.

Сімейний лікар має можливість видавати пацієнтам направлення на діагностичні дослідження. Для пацієнта вони будуть безкоштовними, оскільки їх вартість повністю сплатить НСЗУ.

Пацієнт зможе безкоштовно пройти обстеження внутрішніх органів, серця, легенів і найбільш поширених видів онкології у чоловіків і жінок. Безкоштовними є понад 50 діагностичних послуг: аналізи, кілька видів рентгенів і мамографія, кілька видів УЗД і ехокардіографія серця, дослідження новоутворень

Що потрібно знати про укладення декларацій?

 • Декларація дає можливість отримувати гарантовані медичні послуги, за які сплачуватиме держава.
 • Укласти декларацію можна з лікарями первинної ланки – це сімейний лікар (без вікових обмежень), терапевт (особи з 18 років), педіатр (діти до 18 років).
 • Для дітей декларацію укладають батьки на ім’я дитини. Наявність декларації у батьків не впливає на вибір лікаря для дитини. Це може бути як їх сімейний лікар, так і інший лікар первинної ланки.
 • Ви маєте право обрати лікаря, який надає первинну медичну допомогу, незалежно від місця реєстрації або проживання.
 • Лікар може відмовити в укладенні декларації, якщо він досяг ліміту з кількості декларацій (сімейні лікарі – 1800, терапевти – 2000, педіатри – 900). Перевірити ліміт декларацій у лікаря можна на сайті НСЗУ за його прізвищем або адресою медзакладу.

Як укласти декларацію?

Ми рекомендуємо наступні кроки:

 • Зареєструйтеся на Helsi.me, та заповніть свої дані в особистому кабінеті
 • Оберіть лікаря за власними критеріями та запишіться до нього на прийом
 • Прийдіть на прийом із документом, що посвідчує особу (наприклад, паспорт), номером платника податків та мобільним телефоном для отримання смс-підтвердження (на цьому прийомі ви одразу можете отримувати медичні послуги).

Що робити, якщо ваш лікар уже не працює?

 • Якщо лікар уже не працює, ваша декларація буде автоматично анульована. Оберіть іншого лікаря й повторіть із ним процес укладання декларації.

Чи можна обрати іншого лікаря за наявності діючої декларації?

 • Так. У разі підписання декларації з іншим лікарем попередня буде автоматично анульована.

Як розірвати декларацію без переукладання з іншим лікарем?

Як записатися до лікаря на прийом?

Записатися на прийом до лікаря Ви можете отримати на сайті https://helsi.me

 • У лівому верхньому куті оберіть «м. Дніпро».
 • Нижче у лівому віконці можливо вибрати:
 • А «Знайти клініку», тоді у правому віконці починаємо писати «Альфред Нобель…» – випадає Вищий навчальний заклад "Університет імені Альфреда Нобеля"
 • Б «Записатися до лікаря»- праворуч потрібно зазначити прізвище лікаря

Наразі запис до лікаря тільки за телефоном, надалі буде доступний запис онлайн.

Запис на прийом за телефоном 0970945644

Вартість прийому — безоплатно при укладенні декларації на медичне обслуговування (за умовами НСЗУ)

Закликаємо Вас бути соціально-відповідальними!!!

Якщо Ви маєте один чи більше з нижченаведених симптомів:

 • кашель;
 • ускладнене дихання;
 • підвищена температура;
 • втрата нюху та/або смаку;
 • контактування з людиною, інфікованою коронавірусом.

залишайтеся вдома, зателефонуйте своєму сімейному лікарю.

В разі відсутності декларації Ви можете телефонувати:

на гарячу лінію з питань COVID-19 0-800-500-474

на гарячу лінію МОЗ 0-800-505-201

на гарячу лінію Центру громадського здоров’я + 38 044 425 43 54.

Також можна подзвонити на Урядовий контакт-центр за номером 1545.

✅ Подальший алгоритм дій Вам скаже Ваш лікар або оператор контакт-центру, на який ви зателефонували.

ПРИЙОМ ЛІКАРЯ-ГІНЕКОЛОГА

 • Діагностика захворювань шийки матки (кольпоскопія, цитологія, біопсія шийки матки з гістологічним дослідженням).
 • Лікування доброякісних захворювань шийки матки.
 • Підбір контрацепції, установка контрацептивних засобів (внутрішньоматкова спіраль).
 • Ведення пацієнток з клімактеричними розладами, підбір замісної гормональної терапії.
 • Ультразвукова діагностика в гінекології.
 • Діагностика та лікування інфекційно-запальних захворювань жіночих статевих органів (інфекції, що передаються статевим шляхом, кольпіт, вагініт, вульвовагініт, цервіцит, бактеріальний вагіноз, ендометрит, сальпінгоофорит (аднексит), бартолініт, абсцес бартолінової залози), в разі необхідності — супровід при направленні на стаціонарне лікування, а також подальша реабілітація
 • Обстеження та лікування при наявності об'ємних і гіперпластичних утворень жіночих репродуктивних органів (міома матки, кісти яєчників, ендометріоз, гіперплазія ендометрію, поліпи цервікального каналу)
 • Діагностика та лікування порушень менструального циклу (в тому числі дисфункції яєчників, синдрому полікістозних яєчників, альгодисменореї, аменореї), гормональних порушень жіночої репродуктивної системи (в тому числі гіперпролактинемії, гіперандрогенії, недостатності лютеїнової фази).
 • Підготовка до вагітності (прегравідарна підготовка)
 • Обстеження в післяпологовому і послеабортном періоді
 • !!! Курси для вагітних і подружніх пар «Школа для майбутніх батьків»
 • !!! Скринінгова програма для жінок.

СТОМАТОЛОГІЯ

На базі медичного центру працює стоматологічний кабінет, де є можливість отримати комплекс лікувально-профілактичних заходів, спрямованих на лікування  захворювань карієсу, пульпіту, періодонтиту та інших хвороб порожнини рота, а також на відновлення природної анатомічної форми зубного ряду. Проведення ліквідації дефекту пломби. Гігієнічна чистка зубів

ДЕРМАТОЛОГІЯ

Біопсія шкіри, як метод остаточної діагностики

Біопсія — це малоінвазивна хірургічна процедура, що дозволяє отримати зразок тканин для подальшого лабораторного дослідження.

Дерматоскопія

Дерматоскопія (від грецьких: дерма — шкіра, скопа — дивитися) - це метод інструментальної діагностики утворень шкіри. Дозволяє в 10-кратному збільшенні виявляти ранні форми злоякісних перероджень елементів шкіри, таких як меланома (з родимки), базальноклітинний і плоскоклітинний рак, саркома Капоші та інші, які утворюються в силу різних причин, включаючи хвороби щитоподібної залози та інші порушення в ендокринній системі. В процесі огляду визначаються зміни структури, кольору, форми утворень. Можна диференціювати різні види дерматозів (захворювань шкіри). Використовується як додатковий метод діагностики. У нашому центрі огляд проводить лікар дерматоонколог за допомогою відеодерматоскопа з функцією поляризації останнього покоління.

Кріодеструкція папілом

Кріодеструкція — це медична процедура, під час якої відбувається руйнування тканин холодом (рідким азотом). За допомогою цього методу можна видаляти новоутворення на шкірі, які не потрібно відправляти на біопсію.

Мезотерапія

Мезотерапія – це малоінвазивна процедура, при якій безліч вітамінів, мінералів і амінокислотних коктейлів доставляються в мезодермальний шар шкіри за допомогою ін'єкцій. Ця гримуча суміш інгредієнтів живить і омолоджує шкіру, стимулюючи вироблення колагену та еластину, одночасно посилюючи клітинний метаболізм.

Видалення невуса

Родимка — шкірне утворення, що складається з меланоцитів. Має колір від світло- до темно-коричневого. Невуси можуть бути результатом спадковості або з'являтися протягом життя. За відгуками фахівців, люди, які мають родимки розміром понад 0,5 см, зобов'язані регулярно спостерігати новоутворення, оскільки вони мають схильність до злоякісного переродження. Існує кілька методів видалення родимок різних типів. Хірургічні методики дозволяють позбутися від складних утворень великих розмірів, що сягають корінням глибоко в шари шкіри та схильних до переродження.

Мезотерапія шкіри голови

Мезотерапія волосся — одна з найкорисніших процедур, яку можливо отримати в мед.центрі. Під час сеансу за допомогою безлічі ін'єкцій в волосяну частину шкіри голови вводяться корисні препарати, які надають швидкий результат. Речовини, що надійшли в шкіру, живлять і зміцнюють фолікули, роблять структуру волосся більш міцною. Мезотерапія тимчасово зупиняє надмірне випадання волосся, стимулює кровопостачання, відновлює гідроліпідний баланс шкіри, зміцнює локони, робить їх більш густими, блискучими та здоровими. Крім того, терапія нормалізує роботу сальних залоз шкіри голови, що зменшує жирність волосся.

КОСМЕТОЛОГІЯ

Мануальна (механічна) чистка обличчя

Цей метод очищення, який застосовується для видалення зі шкіри вугрів, комедонів і міліумів. Косметолог руками й за допомогою спеціальних інструментів дбайливо позбавляє пацієнта від неприємних утворень на шкірі.

Комбінована чистка обличчя

До складу такої процедури, як комбінована чистка обличчя входять: ультразвукова і мануальна чистка.

УЗ чистка

Ультразвукова чистка обличчя проводиться за допомогою спеціального приладу, який очищає шкіру шляхом впливу ультразвукових коливань. Цей метод вважається самим атравматичним видом очищення шкіри.

Альгінатний експрес догляд

Альгінатні маски мають ряд унікальних властивостей і ідеальні для будь-якого типу шкіри. Властивості і косметичний ефект : * збереження вологи * збереження водного балансу * усунення сухості * поліпшення дихання шкіри * ліфтинг * корекція овалу обличчя * розгладження зморшок * Усунення видимих судинних розширень на шкірі * звуження пор * зміцнення колагенових волокон * підвищення тонусу й еластичності шкіри * детоксикація * зняття слідів втоми * поліпшення кольору обличчя * поліпшення регенерації шкіри * загальний омолоджуючий ефект.

Ваксинг

Це один з різновидів епіляції, при якій на оброблювану зону наноситься рідка суміш на восковій основі, після застигання вона видаляється разом з волосками..

Глибоке живлення обличчя, шиї

Викликане похолоданням зневоднення виникає через порушення гідроліпідного балансу шкіри. Результат усім знайомий: шкіра стає вразливою, реагує на холод і сухе повітря, постійно лущиться і вимагає особливої уваги. У цей догляд входять низькомолекулярні ліпіди, які проникають всередину клітини шкіри та живлять її зсередини не залишаючи жирної оболонки поверх рогового шару. Дана процедура застосовується найчастіше в період з пізньої осені й до ранньої весни.

Глибоке зволоження обличчя, шиї, декольте

Коли порушується водний баланс шкірного покриву, шкіра стає беззахисною перед негативним впливом навколишнього середовища. Якщо ви часто перебуваєте на сонці, в приміщенні з кондиціонером, погано переносите холод чи приймаєте медикаменти, то питання про те як зволожити суху шкіру, стає особливо актуальним. Від нестачі вологи може страждати шкіра будь-якого типу! У процедуру входять препарати які містять велику кількість молекул які відновлюють гідроліпідний баланс шкіри.

Кріомасаж

Кріотерапія — це лікування шкіри шляхом впливу на неї рідкого азоту, при цьому пацієнт відчуває легкий холод і поколювання на шкірі. Показання: * жирний тип шкіри * розширені пори * акне * усунення набряклості * посилення ефекту мезотерапії, біоревіталізації * зниження еластичності й тонусу шкіри * погіршення, порушення кровообігу шкіри * після чистки * поява дрібних мімічних зморшок * порушення росту волосся * облисіння.

Масаж обличчя

Масаж прекрасно справляється з найпоширенішими проблемами: * набряклість обличчя * обвисання шкіри * втрата тургору * затискачі лицьових м'язів * застійні плями * застій лімфи * погіршення кровообігу шкіри обличчя тим самим порушується поживна функція клітини шкіри та вироблення колагену, еластину, власної гіалуронової кислоти.

Неінвазивна карбоксітерапія

Завдяки впливу СО2 газу відбувається розширення судин, здійснюється приплив кисню і потрапляння поживних речовин і кисню в клітини шкіри. Неінвазивна (безін'єкційна) карбоксітерапія є абсолютно безпечною процедурою, яка не має ускладнень, має виражену антисептичну і протизапальну дію, а тому особливих протипоказань не має. Курс підходить для різних вікових груп, з абсолютно будь-яким типом шкіри.

Пілінг

Пілінг обличчя — процедура, яка спрямована на злущення ороговілих клітин, очищення шкіри, тим самим стимулює кисневе харчування, підсилює вироблення колагену й еластину шкіри. Поверхневий пілінг впливає на верхні шари епідермісу (роговий шар) Серединний має більш глибокий спектр впливу (епідерміс-базальна мембрана).

Ультразвукова кавітація

Забезпечує зменшення обсягів і поліпшення контурів тіла. Крім того, кавітація (ультразвукова ліпосакція) створює також інші ефекти: легке прогрівання тканин, м'який масаж, створюваний шляхом мікроколивань. Після курсу кавітації (ультразвукової ліпосакції) Ви отримуєте гладку, пружну шкіру без ознак целюліту (всім відомої «апельсинової кірки»), крім цього, зменшується обсяг стегон і сідниць, коригується «зона галіфе».

ПРИЙОМ ЛІКАРЯ ОРТОПЕДА-ТРАВМАТОЛОГА, РЕФЛЕКСОТЕРАПЕВТА

 • Консультування хворих з захворюваннями опорно-рухового апарату
 • Лікування захворювань суглобів (біль, обмеження обсягів руху)
 • Рефлексотерапія
 • Лікування болю в спині
 • Вісцеральна остеопатія
 • Краніосакральна терапія
 • Кінезіотейпування
 • Аутоплазмотерапія.

Первинний огляд лікаря з розробкою індивідуального діагностичного та терапевтичного маршруту пацієнта

Сеанс масажу

Сеанс рефлексотерапії

Лікувальна блокада хребта

В\в інфузія протизапальних препаратів

Остаточний огляд лікаря з розробкою індивідуальних рекомендацій

ПЛАЗМОТЕРАПІЯ

Як плазмотерапія застосовується в ортопедії та неврології?

Плазмотерапія – це метод лікування, заснований на введенні багатою тромбоцитами плазми, отриманої з крові самого пацієнта. Активізує повноцінне відновлення тканин організму без застосування медикаментозних засобів. Приватними ефектами методу є:

 • посилення процесів регенерації на клітинному рівні;
 • стимуляція утворення клітин сполучної (фібробластів), кісткової (остеобластів) і хрящової тканин (хондроцитів);
 • посилення синтезу власного колагену і нових кровоносних судин в м'яких тканинах;
 • поліпшення кровообігу, кисневого обміну і, як наслідок, трофіки тканин.

Метод плазмотерапіі використовується в декількох медичних областях, включаючи косметологію.

В ортопедії та неврології застосовується для відновлення хрящової тканини, зняття запального процесу і болю, поліпшення рухливості суглобів і хребців.

Курс плазмотерапіі скорочує терміни лікування у 2-3 рази та дозволяє мінімізувати дозування і кількість прийнятих пацієнтом медикаментів. У деяких випадках стає можливим відмовитися від них повністю.

Показання

 • Остеоартрит, остеартроз.
 • Періартрит.
 • тендопатія сухожиль.
 • Пошкодження зв'язок і м'язів.
 • Контрактури суглобів.
 • Тунельний синдром.
 • Реабілітація після переломів, протезування, травм.
 • Остеохондроз хребта.
 • Полінейропатія.
 • Спортивні травми.

Результати

 • Усунення болю і збільшення обсягу рухів в суглобах, кінцівках, хребті.
 • Зняття м'язового спазму.
 • Локальне посилення кровотоку.
 • Багаторазове прискорення процесів регенерації.
 • Тривала ремісія.

ПРЕСОТЕРАПІЯ

Пресотерапія – це специфічний масаж стиснутим повітрям, який здійснює вплив на лімфатичну систему людини та приводить весь організм в здоровий тонус.

Увага, один сеанс цієї процедури замінює до 10 сеансів класичного масажу!!!

Принцип дії полягає в ритмічній стимуляції м’язів, під час якої відновлюється нормальний потік лімфи, комплексно очищується організм, виводяться зайва рідина, шлаки та токсини.

Процедуру буде корисно пройти не лише людям, які мають проблеми з зайвою вагою, а й тим хто постійно відчуває втому в ногах, набряки, страждає від варикозного розширення вен. Терапія сприяє пришвидшенню післяопераційної реабілітації.

Отже, перед початком сеансу все, що потрібно – вдягнути костюм і зручно вмоститись на канапі. Автоматична система запустить процес нагнітання та відсмоктування повітря.

Крім того, лімфодренажний масаж стимулює роботу лімфатичної системи й відновлює водний баланс організму, нормалізує приток крові до м’язів та шкіри, покращуючи її еластичність та зовнішній вигляд.

Пресотерапія абсолютно безболісна. Після закінчення сеансу ви відчуєте легкість, теплоту по всьому тілу, прилив сил… і бажання якнайшвидше його повторити.

Яких результатів очікувати?

Після проходження повного курсу терапії, клієнти відзначають:

 • повне усунення целюліту, підвищення еластичності та пружності шкіри. Різке зниження ваги вже після перших сеансів;
 • зменшення інтенсивності набряків, в тому числі, при набряку ніг, післяопераційних, посттравматичних набряків. Їх повне зникнення після проходження курсу терапії;
 • зменшення відчуття втоми в ногах, повернення легкості. Позитивні результати також відзначаються при профілактиці варикозу та його лікуванні на ранніх стадіях;
 • глибокий розслаблюючий вплив на весь організм. Клієнти зауважують незвичайну легкість у всьому тілі;
 • загальне зміцнення імунітету, підвищення стійкості до хвороб та стресу.

Запис до лікаря за телефонами:

+38 (063) 369 87 70 (адміністратор)

+38 (097) 094 56 44 (сімейний лікар)

Ми на Вас чекаємо за адресою:

  вул. Юліуша Словацького, 14. Будинок гуртожитку Університету імені Альфреда Нобеля 3-й поверх. З понеділка  по п'ятницю: з 9:00 до 17:00, субота та неділя – за попереднім записом

school and education

Гаряча лінія

0-800-75-51-57