В Університеті імені Альфреда Нобеля визначили переможців творчого конкурсу «Ми зможемо змінити Світ»

Університет імені Альфреда Нобеля вже вдруге ініціював проведення творчого конкурсу "Ми зможемо змінити Світ!" до Дня Єднання студентів країн Європи, Америки, Азії та Африки серед молоді України.

Свій творчий внесок у справу єднання молоді внесли школярі та студенти з Дніпра, Полтави, Запоріжжя, Бердянська, Мелітополя, Кривого Рогу та інших міст України.

Конкурс "Ми зможемо змінити Світ!" відбувався за двома напрямами.

1.Творчий конкурс за номінаціями:

- Фотоконкурс

- Конкурс відеоробіт

- Конкурс малюнків

- Конкурс есе

- Конкурс інфографіки

- Конкурс Handmade

2.Конкурс наукових робіт.

Хлопці та дівчата надіслали свої малюнки, фото, відео, плакати, hand made роботи та писали наукові есе.

Урочисте нагородження переможців відбулось 3 жовтня 2019 року під час святкування Дня Єднання студентів країн Європи, Америки, Азії та Африки в Університеті імені Альфреда Нобеля.

• slide

Номінація «Малюнок»

Диплом І ступеня:

- Янченко Анастасія – учениця Комунального закладу освіти Середня загальноосвітня школа №44, м. Кам’янське.

Диплом ІІ ступеня:

- Волошина Ольга – учениця КЗЗСО "Ліцей № 142 імені П’єра де Кубертена" м. Дніпро;

- Прядко Владислава- учениця Синельниківської ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3.

- Зубенко Анжеліка - учениця Криворізької центрально-міського ліцею;

- Стасенко Мілана – учениця Комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 31» м. Дніпро;

- Полив'яна Данна - учениця Комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 89» м. Дніпро.

Номінація «Фото»

Диплом І ступеня:

- Фанайлов Сергій - КЗО "НВК №27 м. Дніпро.

Диплом ІІ ступеня:

- Грицай Людмила - учениця Комунального закладу освіти Середня загальноосвітня школа №7 , м. Кам'янське, Дніпропетровська обл.;

- Поліщук Валерія - учениця КЗО ,,Міський юридичний ліцей наукового спрямування при Університеті митної справи та фінансів" м. Дніпро.

Диплом ІІІ ступеня:

- Деревянко Вадим - учень Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів навчання №119;

- Колектив вихованців КЗЗСО "Ліцей № 142 імені П'єра де Кубертена" м. Дніпра - Шевчук Артем, Окпокоро Єлизавета, Гордійченко Владислав, Кучеренко Єлизавета.

Номінація «Handmade»

Диплом І ступеня:

- Пісклова Софія - НВК "Ліцей СЗШ №10" м. Марганець.

Номінація «Плакат»

Диплом І ступеня:

- Баталова Вікторія - Криворізький природничо-науковий ліцей.

Диплом ІІ ступеня:

- Степанчук Олег - Криворізький центрально-міський ліцей.

Диплом ІІІ ступеня:

- Католіченко Анастасія - Криворізький центрально-міський ліцей.

Приз глядацьких симпатій отримали школярі

- Суман Вероніка - КЗО Навчально-виховне Об’єднання № 28 Художня школа Центр позашкільної роботи м. Дніпро.

- Ніколаєнко Мирослава - КЗО Навчально-виховне Об’єднання № 28 Художня школа Центр позашкільної роботи м. Дніпро.

Переможці наукового конкурсу

І місце

- Анастасія Ігнатенко – Навчально-виховний комбінат № 106 Дніпровської міської ради, 11 клас.

ІІ місце

- Анастасія Бондарєва

Навчально-виховне об’єднання № 136 Дніпровської міської ради, 11 клас;

- Валерія Шайдур

Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №18.

ІІІ місце

- Юліанна Півняк

Середня загальноосвітня школа № 51, місто Дніпро, 10 клас;

- Катерина Коваль

Середня загальноосвітня школа № 1, місто Синельникове, 10 клас;

- Денис Шинковський

Середня загальноосвітня школа № 143, місто Дніпро, 10 клас.

Переможцями наукового конкурсу серед студентів стали:

І місце

- Анастасія Високопояс – студентка Кременчуцького інституту Університету імені Альфреда Нобеля.

ІІ місце

- Ірина Дацюк – студентка Волинського коледжу Національного університету харчових технологій, місто Луцьк.

ІІІ місце

- Євгеній Баранцов – студент І курсу магістратури Мелітопольського педагогічного університету імені Богдана Хмельницького.

Дипломи та подарунки вручали голови та члени журі конкурсу:

Торкут Наталія, директор Українського міжуніверситетського навчально-наукового шекспірівського центру, професор кафедри англійської філології Запорізького національного університету.

Гамолін Павло, директор художньої школи центру позашкільної роботи.

Степанова Анна, проректор з наукової діяльності, професор Університету імені Альфреда Нобеля.

Виставка робіт учасників творчого конкурсу «Ми зможемо змінити Світ» відбулась 3 жовтня 2019 року під час святкування Дня Єднання студентів країн Європи, Америки, Азії та Африки в Університеті імені Альфреда Нобеля у холі Зали Нобелівських лауреатів.

Подарунки переможцям конкурсу надали Університет імені Альфреда Нобеля, Консульство Австрії, Благодійний фонд «Школа Здоров’я та радості», Благодійний фонд Світлани та Олександра Криворучко.

Привітали учасників творчого конкурсу Дар’я Кісельова, студентка 4 курсу, спеціальність «Психологія» та Уаміан Жорж Янке, студент 1 курсу спеціальності «Міжнародні економічні відносини», які чарівно заспівали пісні для конкурсантів та журі.

Дякуємо всім за участь та вітаємо переможців!

Запрошуємо до участі у творчому конкурсі наступного року!

Розповісти