IX Міжнародна науково-практична конференція «Сучасний менеджмент: тенденції, проблеми та перспективи розвитку»

Університет імені Альфреда Нобеля

Університет митної справи та фінансів

Сумський національний аграрний університет

Вінницький національний технічний університет

Шановні колеги!

Університет імені Альфреда Нобеля запрошує науково-педагогічних працівників, здобувачів вищої освіти, фахівців-практиків взяти участь у IX міжнародній науково-практичній конференції «Сучасний менеджмент: тенденції, проблеми та перспективи розвитку», яка відбудеться 15 грудня 2022 р. в онлайн форматі.

На конференції планується обговорення проблем розвитку системи менеджменту приватних та державних організацій у таких аспектах, як: сучасні тенденції стратегічного менеджменту, системне управління інноваційною та фінансовою діяльністю, розвиток бізнес-процесів, формування ефективної організаційної культури, розвиток творчих здібностей менеджерів.

Секція 1. Актуальні питання менеджменту організацій.

Секція 2. Ефективний стратегічний менеджмент суб’єктів господарювання.

Секція 3. Управління формуванням організаційної культури та організаційної поведінки. Розвиток особистісних і колективних творчих здібностей менеджерів.

Секція 4. Сучасні проблеми державного управління.

Секція 5. Актуальні тренди у освітньому менеджменті.

Секція 6. Фінансово-банківські та адміністративні послуги: проблеми управління та перспективи розвитку

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Тези доповідей на конференцію будуть надруковані у спеціальному випуску збірника наукових праць науково-педагогічних працівників, здобувачів вищої освіти, фахівців-практиків в електронному виданні. Приймаються до друку лише тези, оформлені згідно вимог оргкомітету. Оргкомітет залишає за собою право на редагування та відхилення тез, які не будуть відповідати вимогам, або будуть надані з запізненням. Відповідальність за зміст, достовірність та оригінальність поданих матеріалів несуть автори тез.

Для участі у конференції необхідно до 08 грудня 2022 р. заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://forms.gle/c4NRvsfo1gnr5Rvt6, а також направити на електронну адресу конференції Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.:

• тези доповіді;
  • скановану копію документа про сплату організаційного внеску (в полі для призначення платежу обов’язково вказати назву конференції).

Організаційний внесок складає 60 грн з одного учасника (у т.ч. ПДВ) та покриває витрати на організацію та проведення конференції, а також формування та розсилку збірника тез в електронній формі (PDF). Для іноземних учасників – безкоштовно.

Реквізити для оплати:

ВНЗ «Університет імені Альфреда Нобеля»

IBAN № UA563052990000026003050336274

в АТ КБ „Приватбанк” м. Дніпро

Код ЄДРПОУ 20201672

ІПН 202016704022

Призначення платежу: Конференція ІМФА, прізвище, ініціали.

Адреса оргкомітету: 49000, Дніпро, вул. Січеславська Набережна, 18, Університет імені Альфреда Нобеля, кафедра інноваційного менеджменту та фінансової аналітики, ауд. А205.