Міжнародний конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Філологія»

Кафедра Англійської Філології та Перекладу Університету імені Альфреда Нобеля оголошує Міжнародний конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Філологія» з 18 листопада 2019 р. по 18 січня 2020 р.

До участі у конкурсі запрошуються студенти вищих навчальних закладів України та інших країн, у тому числі іноземці, що навчаються у вищих навчальних закладах України. Результати конкурсу будуть оприлюднені на VI міжнародній науково-практичній конференції студентів і молодих учених «Молодь України в контексті міжкультурної комунікації» 9 квітня 2020 р. в Університеті імені Альфреда Нобеля.

Конкурс проводитиметься у два етапи:

• перший етап – з 18 листопада 2019 р. по 18 січня 2020 р. – заочний (подання студентських робіт на конкурс і рецензування наукових робіт);
  • другий етап – 9 квітня 2020 – очний (у формі науково-практичної конференції).

На конкурс подаються наукові роботи, оформлені за такими вимогами: текст друкується шрифтом Times New Roman, інтервал – 1.5, розмір – 14. Обсяг зброшурованої роботи не повинен перевищувати 40 сторінок (без урахування додатків). Наукова робота обов’язково повинна мати назву і план, список використаних джерел. До наукової роботи, у разі наявності, додаються малюнки, креслення та ілюстрації, які повинні бути скомпоновані на аркуші А3 або А4.

До кожної наукової роботи додається анотація, в якій зазначено актуальність, мету, завдання, використану методику дослідження та загальну характеристику роботи.

Прізвища, ініціали автора (авторів) та наукового керівника, найменування вищого навчального закладу замінюються шифром (шифр – не більше двох слів).

В окремому запечатаному конверті під тим самим шифром подаються відомості про автора (авторів), наукового керівника конкурсної роботи, контактні дані (адресу електронної пошти, номер телефону).

Наукові роботи виконуються українською або англійською мовами. Термін подання наукових робіт не пізніше 18 січня 2020 р. (дата відправлення встановлюється за поштовим штемпелем). На Конкурс не приймаються наукові роботи, які подавалися на інші конкурсні змагання, або ті, що не відповідають вимогам конкурсу.

Студенти ВНЗ, наукові роботи яких за результатами рецензування претендують на нагородження, будуть запрошені особисто для участі у VІ міжнародній науково-практичній конференції студентів і молодих учених «Молодь України в контексті міжкультурної комунікації» 9 квітня 2020 р., яка відбудеться в Університеті імені Альфреда Нобеля. Всі витрати, пов’язані з участю студентів у конкурсі, а також у підсумковій конференції, бере на себе учасник.

Конкурсні наукові роботи просимо надсилати за адресою: 49000, м. Дніпро, вул. Січеславська Набережна 18, Кафедра Англійської Філології та Перекладу Університету імені Альфреда Нобеля, з приміткою «На конкурс».

За додатковою інформацією звертатися:

Розповісти