Логотип Університету імені Альфреда Нобеля

Гаряча лінія

067-626-25-52

КУЛЬТУРА ЯКОСТІ ОСВІТИ

Міжнародний проєкт «Стійка міська мобільність»: дослідження міського середовища

Дослідження проводиться з ініціативи вчених університетів європейських країн: Політехніка Познанська (Польща), Університет імені Альфреда Нобеля (Україна, Дніпро) та Львівська Політехніка (Україна).

Триває апробація та публікація попередніх результатів.

Тема зеленої мобільності актуальна й необхідна для перспективи європейської політики щодо неї та змін клімату. Сьогодні міста починають активно розв'язувати питання зеленої мобільності, реалізовуючи ряд різних стратегій, зокрема: введення плати за затори та плата за паркування, щоб зменшити негативний вплив транспорту; вдосконалення та сприяння використанню громадського транспорту; заохочення до немоторизованого транспорту, створюючи виділені велосипедні доріжки; обмеження доступу окремих транспортних засобів до центру міста тощо.

Основною метою дослідження є оцінка фактичного стану екологічної мобільності в окремих європейських містах. Дослідники з Польщі та України оцінюють наявність транспортних засобів, комфортність, технічний стан, безпечність, екологічність, зручність в містах на підставі використання існуючого громадського транспорту, у тому числі трамваїв, автобусів, скутерів, велосипедів, електричних скутерів, carsharing (спільне використання автомобілів).

Підтримай молодіжну ініціативу та заповни анкету за посиланням.

Твоя думка має значення. Дякуємо:)

school and education

Гаряча лінія

067-626-25-52