Навчайся заочно в кращому Університеті!

З 7 жовтня розпочинається друга хвиля вступної кампанії 2020.

Отже, ще можна приєднатися до команди успішних Університету імені Альфреда Нобеля:

- Випускники шкіл можуть подати документи та стати здобувачами освітніх програм бакалаврату заочної форми навчання (усі освітні програми, крім "Психології").

- Випускники коледжів також можуть подати документи та вступити на 2-3 курс обраної освітньої програми бакалаврату заочної форми навчання.

- Магістри/ Спеціалісти можуть продовжити навчання на освітніх програмах бакалаврату (вступ на 2-3 курс).

- Бакалаври, які пересклали ЄВІ, мають нагоду продовжити навчання на освітніх програмах магістратури (усі освітні програми, крім "Психологія" та "Освітні педагогічні науки").

Для того, щоб вступити на освітню програму "Право" потрібно мати сертифікати ЄВІ та ЄФВВ.

З питаннями щодо вступу та навчання за освітньо-професійними програмами бакалаврату та магістратури звертайтеся до приймальної комісії Університету імені Альфреда Нобеля:

(098) 138-44-80 (Viber, Telegram, WhatsApp)

(050) 340-16-61

abit.duan.edu.ua