Логотип Університету імені Альфреда Нобеля

Нова програма віртуальної мобільності «International Tourism» з Університетом штату Вашингтон у весняному семестрі цього року

З 8 лютого по 14 квітня 2022 року здобувачі освітньо-професійних програм «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа», а також здобувачі інших програм, які висловлять таке бажання та відповідатимуть вимогам, будуть відібрані для участі у програмі віртуальної мобільності здобувачів «International Tourism», яка включатиме участь у лекціях професора Вашингтонського державного університету Dipra Jha, Ed.S., HonD, CHE, CHT та експертів у галузі туризму з усього світу разом зі студентами з США.

Передбачається виконання групового дослідницького проєкту та його представлення перед міжнародною аудиторією англійською мовою.

Навчання на програмі буде відбуватися двічі на тиждень у вечірній час (початок – о 19:10 за Київським часом) і завершиться отриманням сертифікатів про проходження курсу віртуальної мобільності у випадку успішного виконання програми.

Додатково про курс – на сайті Університету штату Вашингтон, Пульман: https://www.coursicle.com/wsu/courses/IBUS/435/

Детальніше про програму:

Взяти участь в програмі віртуальної мобільності можуть здобувачі 2-4 курсу освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» та 1 курсу освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» спеціальностей:

• «Туризм»
  • «Готельно-ресторанна справа»
  • інших

Вимоги до учасників конкурсу:

• середній бал академічної успішності не нижче 80 бал;
  • відсутність академічної заборгованості;
  • рівень володіння англійською мовою В2 та вище.

Необхідні документи подати у формі анкети:

• Анкета учасника (https://forms.gle/5nyg5KjSkiqY5ZV26)
  • Увага: для заповнення анкети вам слід заздалегідь підготувати для завантаження копію закордонного паспорта та сертифікат (за умови їх наявності АБО зробити транслітерацію імені та прізвища англійською мовою (за допомогою сервісу  https://dmsu.gov.ua/services/transliteration.html
  • Копія закордонного паспорта (за наявності) - завантажується в форму анкети
  • Сертифікат знання англійської мови (за наявності) - завантажується в форму анкети.

Анкети приймаються до 15 січня 2022 року, після їх обробки буде проведена співбесіда на з'ясування рівня знань англійською мовою та остаточний добір учасників програми.

Програма є можливою в результаті співпраці професора Діпра Джа з Університету штату Вашингтон, США та доцента Галини М'ясоїд, завідувача кафедри міжнародного туризму, готельно-ресторанного бізнесу та іншомовної підготовки, яка буде виступати співорганізатором від Університету імені Альфреда Нобеля.

Якщо ви хочете поглибити свої знання основних курсів з програм «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» або збагатити свою програму професійної підготовки додатковим курсом з однієї з найбільш успішних галузей світового господарства – міжнародного туризму, дізнатися про новинки та тенденції ринку гостинності та туризму від провідного фахівця Університету штату Вашингтон, відчуваєте справжній інтерес до спілкування зі студентами з інших країн, які опановують такі самі програми, і говорите на достатньому рівні англійської, щоб брати участь у програмі віртуальної мобільності – звертайтесь за довідками чи з інформацією до завідувача кафедри Галини Іванівни М'ясоїд на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.та за телефоном 095-584-33-96 (Telegram, Viber).

Нагадаємо: професор Діпра Джха приїздив з офіційним візитом до Університету імені Альфреда Нобеля у листопаді 2021 року за результатами реалізації першої програмі віртуальної мобільності здобувачів «Globally Networked Learning in Hospitality & Tourism» та вручив сертифікати учасникам, які успішно її завершили.