Презентація стажувань у Франції у 2022 році

Бажаєте пройти стажування влітку 2022 року у Франції? Тоді запрошуємо вас до онлайн презентації у понеділок, 1 листопада, о 12.00!

Шановні студенти!

Університет імені Альфреда Нобеля відкриває новий набір на стажування у Франції у 2022 році в межах міжнародної угоди з Федерацією «Обміни Франція-Україна»:

• лінгвокультурне стажування у французькій родині (відкрито для студентів з рівнем французької мови А1+ - А2);
  • професійне стажування на французьких підприємствах (відкрито для студентів з рівнем французької мови В1+ - В2).

Увага! Вперше конкурс відкрито спеціально для студентів, які щойно почали навчання за новою Європейською франко-англійською програмою +F!

На презентації ви познайомитесь з діяльністю нашого французького партнера та дізнаєтесь усі деталі та умови стажувань.

Участь в онлайн презентації здійснюється на платформі Zoom за попередньою реєстрацією:

РЕЄСТРАЦІЯ

Посилання на саму конференцію буде надіслано вам на електронну адресу.