Програма МВА – освіта для лідерів

Український бізнес починає зміни вже сьогодні!

Ми запрошуємо Вас отримати якісну бізнес-освіту за класичною програмою МВА.

МВА – це ступінь, який в більшості міжнародних компаній є умовою роботи на управлінській посаді.
Навчання на програмі МВА сприяє розвитку бізнесу, підвищенню ефективності роботи компанії та стимулює особистий розвиток.

Для чого потрібен ступінь МВА? Для особистого і професійного зростання, підвищення управлінської результативності, успішної діяльності в складних і постійно мінливих економічних умовах.

Програма МВА Міжнародної Школи Бізнесу Університету імені Альфреда Нобеля – це освіта для лідерів, які мають прагнення та ресурси, щоб змінювати світ навколо себе!

За додатковою інформацією звертайтесь за номером