Програма паралельного диплому з Академією Бізнесу (Польща, Домброва Гурніча)

Програма паралельного диплому з Академією Бізнесу (Польща, Домброва Гурніча) забезпечує студентам та слухачам сертифікованих програм* Університету імені Альфреда Нобеля можливість паралельно навчатися в Університеті імені Альфреда Нобеля на сертифікованих програмах та в Академії ВШБ і здобути, паралельно після закінчення, диплом бакалавра Республіки Польща, згідно з обраною спеціальністю.

Академія Бізнесу пропонує навчання тільки на спеціальності "Менеджмент".

*Для вступу на сертифіковану програму Університету імені Альфреда Нобеля та на програму паралельного диплому сертифікати ЗНО не є обов’язковими.

Для вступу до Академії Бізнесу потрібно до 30 серпня подати наступні документи:

- реєстраційна форма Академії Бізнесу та її скан (форма та приклад за посиланням) – потрібно завантажити, заповнити та принести в приймальну комісію;

- атестат про середню освіту та додаток (переклад на польську мову присяжним перекладачем);

- скан біометричного закордонного паспорту;

- підтвердження про сплату початкового внеску за навчання 550 євро (квитанцію необхідно віддати в приймальну комісію).

Навчання проходить на денному відділенні обраної сертифікованої програми Університету імені Альфреда Нобеля в Дніпрі та в Академії Бізнесу (один раз на рік протягом 20 днів та, поки що уточнюється, одна сесія дистанційно).

Для вступу на сертифіковану програму Університету імені Альфреда Нобеля потрібно до 30 серпня подати наступні документи:

- анкета;

- атестат про середню освіту та додаток;

- копія паспорту та ІНН;

- договір про навчання;

- підтвердження про оплату сертифікованої програми;

- 4 кольорові фотокартки 3х4.

Програма паралельних дипломів коштує:

700 євро за рік навчання в Академії Бізнесу + 200 євро початковий внесок + вартість сертифікованої програми Університету імені Альфреда Нобеля.

Сплата Академії виконується двома переказами.

1 - 550 євро (350 семестр + 200 євро початковий внесок) до кінця вересня.

2 - 350 євро до кінця січня.

Для отримання більш детальної інформації пишіть нам на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., +380679931136 (Viber, WhatsApp, Telegram) та дзвоніть на (0562) 31 20 30.