Логотіп університета імені Альфреда Нобеля

Гаряча лінія

0-800-75-51-57

КУЛЬТУРА ЯКОСТІ ОСВІТИ

Програма популяризації польської мови

ПРОГРАМА ПОПУЛЯРИЗАЦІЇ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО АКАДЕМІЧНИХ ОБМІНІВ

https://nawa.gov.pl/jezyk-polski/promocja-jezyka-polskiego

Проєкт «Навчання польської мови в Україні»

Університет імені Альфреда Нобеля (м.Дніпро) спільно з Університетом імені Адама Міцкевича (м.Познань, Польща) виграв грант в рамках програми NAWA на реалізацію проєкту «Навчання польської мови в Україні». Період реалізації: з 01.11.2020 по 31.08.2021.

Метою проєкту є підвищення кваліфікації та професійної майстерності викладачів польської мови, культури та історії Польщі. Учасники проєкту візьмуть участь у дистанційному курсі, майстер-класах та семінарах провідних фахівців Університету імені Адама Міцкевича та Університету імені Альфреда Нобеля. 

Інноваційна програма лекторського курсу побудована на використанні новітніх методів та інструментів дистанційного навчання. У рамках курсу заплановано 5 тематичних модулів з питань дидактики й методології, аспектів сучасної польської мови, майстерності викладання та планування лекцій, а також форм гейміфікації у процесі навчання польської мови. Курс передбачає поглиблення знань щодо сучасної культури Польщі, традицій регіонів та історичних аспектів становлення держави. 

Початок конкурсного відбору учасників проєкту 1 листопада 2020 року.

Слідкуйте за новинами проєкту!

Контакти:

Анна Бондарович

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+38(097) 456-26-06

school and education

Гаряча лінія

0-800-75-51-57