Програма «Семестр за кордоном» на 2021-2022 н.р.

Шановні студенти!

Оголошуємо відкриття конкурсу «Семестр за кордоном» на весняний семестр 2021-2022 академічного року.

У вас є можливість взяти участь у програмі міжнародної академічної мобільності та пройти навчання впродовж зимового семестру 2021-2022 року у партнерських університетах. До вибору студентів наступні країни:

• ?? Польща
  • ?? Туреччина
  • ?? Іспанія*
  • ?? Хорватія

*З цього року Університет Кадісу, Іспанія, вимагає сертифікат знання іспанської мови на рівні В1 та дедлайн подачі документів встановлено до 26.09.2021.

Необхідні документи:

1. анкета учасника (заповнити, зазначити країну в якій плануєте навчатись та видрукувати) (завантажити анкету);
  2. есе англійською мовою на тему «Чого Ви очікуєте від навчання за кордоном та де і як Ви плануєте використовувати отриманий досвід?» (4000 знаків);
  3. переклад навчальної картки студента з даними середнього балу академічної успішності (для студентів магістратури – додаток до диплома за попередню освіту на рівні «бакалавр») (завантажити зразок перекладу);
  4. сертифікат, який підтверджує рівень володіння англійською/іспанською мовою (сертифікат може бути виданий кафедрою, на базі якої здійснюється мовна підготовка студента) (завантажити зразок сертифікату);
  5. скан / копія закордонного паспорта;
  6. фото 3х4 для анкети.

Анкета та всі документи, окрім фото, подаються в електронному та видрукуваному вигляді в Департамент міжнародного співробітництва (оф. 2601, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Дедлайн подачі документів 05.10.2021 року.

У разі виникнення питань, звертайтеся Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з темою листа (Семестр за кордоном 2021-2022).