Проєкт SheFounder_EIW 4 “Entrepreneurship is a woman 4” (101101685) в рамках програми Європейської комісії «Еразмус для молодих підприємців»

Представники Університету імені Альфреда Нобеля вже вдруге починають реалізацію проєкту “SheFounder_Entrepreneurship is a woman 4” в рамках програми “Erasmus for Young Entrepreneurs” за фінансової підтримки Європейської ради з інновацій та Виконавчого агентства з питань малого та середнього бізнесу.

Програма “Еразмус для молодих підприємців” – це програма транскордонного обміну, яка надає можливість новим та амбітним підприємцям набувати навичок і знань у досвідчених підприємців в країнах Євросоюзу, а досвідченим підприємцям – дізнаватися про перспективи й нові бізнес-ідеї молодих підприємців, започатковувати співробітництво з іноземним партнером.

Обмін досвідом здійснюється шляхом організації менторської програми нового підприємця в країні підприємця-господаря строком від 1 до 6 місяців. Програма ЄС «Еразмус для молодих підприємців» є частиною програми ЄС COSME. Перебування частково субсидується Європейською комісією.

Якщо ваша компанія зареєстрована суб’єктом підприємницької діяльності не більше 3-х років або ви серйозно розглядаєте можливість створення власного бізнесу, володієте мовою однієї з 37 країн-учасниць, ви мотивовані та готові зробити свій внесок в розвиток бізнесу підприємця, не зволікайте та подавайте заяву.

Учасники, які вже пройшли стажування за цією програмою отримують цілий ряд переваг, серед яких можливість співпрацювати з іншими підприємцями та розвивати транснаціональну ділову співпрацю; створення мережі контактів і міцних зв'язків, які можуть бути корисні для обміну досвідом; отримання рекомендації та започаткування партнерства за кордоном; розвиток ваших мовних навичок.

Для того, щоб взяти участь в програмі, перейдіть по цьому посиланню, заповніть заявку та оберіть Університет імені Альфреда Нобеля контактним пунктом. Університет імені Альфреда Нобеля – є офіційним контактним пунктом програми “Еразмус для молодих підприємців”.

За консультаціями телефонуйте +380562312030, +380978582317 та пишіть на електронну пошту
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Більше інформації на офіційному вебсайті програми.