Регіональний тренінг для вишів Дніпра в рамках міжнародного проєкту "Децентралізація приносить кращі результати і ефективність" (DOBRE)

З 21 по 24 лютого Університет імені Альфреда Нобеля разом з Міжнародною Школою Бізнесу IBS стане платформою для регіонального тренінгу для вишів Дніпра в рамках міжнародного проєкту "Децентралізація приносить кращі результати і ефективність" (DOBRE), ініційованого Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) за підтримки Малопольської школи державного управління при Краківському університеті економіки. Під час тренінгу будуть обговорюватися питання навчання дорослих людей, поліпшення методів викладання, дизайну організацій, надання консалтингових послуг.

Програма USAID "Децентралізація приносить кращі результати і ефективність" (DOBRE) – це п'ятирічна програма, яка виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) і фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма спрямована на посилення місцевого самоврядування і створення кращих умов для розвитку об'єднаних територіальних громад, підвищення рівня залученості громадян до процесу прийняття рішень і забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні. Програма USAID DOBRE працює в 7 цільових областях: Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській та Тернопільській.