Логотип Університету імені Альфреда Нобеля

Гаряча лінія

067-626-25-52

КУЛЬТУРА ЯКОСТІ ОСВІТИ

Реєстрація для складання магістерського комплексного тесту (МКТ) та магістерського тесту навчальної компетентності (МТНК)

З 27 червня розпочинається реєстрація для складання обов'язкового іспиту МКТ та/або МТНК бакалаврів, які будуть вступати на освітні програми магістратури у 2022 році.

Реєстрація триватиме до 18:00 18 липня виключно у приймальній комісії закладу вищої освіти.

Магістерський тест навчальної компетентності (МТНК) міститиме завдання, спрямовані на визначення загальної навчальної компетентності вступника.

МТНК складається для вступу за спеціальностями галузей знань 05 «Соціальні та поведінкові науки», 07 «Управління та адміністрування», 29 «Міжнародні відносини».

Магістерський комплексний тест (МКТ) міститиме два блоки завдань: іноземна мова (англійська, німецька, французька або іспанська за вибором вступника) та право.

МКТ - складається для вступу за спеціальностями 081 «Право».

Для успішної реєстрації на МКТ/МТНК слід надати фахівцям приймальної комісії наступний пакет документів:

  • заповнена заява-анкета з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка; 
  • документ, що посвідчує особу;
  • облікова картка платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються отримувати реєстраційний номер облікової картки платника податків);
  • фотокартка для документів 3х4 (кольорова або чорно-біла) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника (формат jpg);
  • медичний висновок за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі потреби створення особливих умов для складання МКТ/МТНК).

Пакет документів можна надіслати на пошту приймальної комісії Університету імені Альфреда Нобеля Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

У темі листа обов’язково зазначте прізвище, ім’я, по батькові, а в тексті листа – прізвище, ім’я, по батькові та номер облікової картки платника податків (за наявності). Перш ніж надіслати лист, обов’язково перевірте правильність даних, які зазначили у заяві-анкеті.

Також пакет документів для реєстрації можна занести у приймальну комісію Університету імені Альфреда Нобеля (кім. 2101).

Графік роботи:

понеділок - п'ятниця

з 09:00 до 16:00

У разі успішної реєстрації учасникові буде надіслано скановану копію екзаменаційного листа та реєстраційної картки на електронну адресу, зазначену в заяві-анкеті. Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься у приймальній комісії. У разі виявлення в екзаменаційному листку помилок вступник має звернутися до приймальної комісії.

З деталями реєстрації та процедурою складання МКТ/МТНК можна ознайомитися на сайті: https://testportal.gov.ua/reyestratsiya-dlya-uchasti-v-mkt-mtnk/

Звертайтеся з запитаннями до приймальної комісії
Університету імені Альфреда Нобеля:

(098) 138-44-80 (Viber, Telegram, WhatsApp)

(050) 340-16-61

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

school and education

Гаряча лінія

067-626-25-52