Логотіп університета імені Альфреда Нобеля

Гаряча лінія

0-800-75-51-57

КУЛЬТУРА ЯКОСТІ ОСВІТИ

Шановні здобувачі!

УВАГА!!!

Шановні здобувачі вищої освіти!

На підставі п.3.10 постанови

Кабінету міністрів України

від 09 грудня 2020 року № 1236

ВХІД ДО УНІВЕРСИТЕТУ ЗАБОРОНЕНО

у період з 08 січня 2021 року

по 25 січня 2021 року


Поки уряд запроваджує посилені карантинні обмеження та пропонує закладам освіти канікули, в Університеті імені Альфреда Нобеля всі готуються до сесії, захистів та випуску магістрів та початку весняного семестру.

Усі здобувачі освітніх програм продовжать освітній процес згідно з графіком навчального процесу, затвердженого на цей навчальний рік. Тобто сесія та канікули відбудуться у визначені раніше терміни.

Пандемія – це привід замислитися над змінами та трансформаціями. Тому анонсовані КМУ двомісячні канікули у січні-лютому не торкнуться роботи інноваційного Університету імені Альфреда Нобеля. Адже тут завчасно було розроблено план роботи та передбачено можливість високотехнологічного навчання, яке відбувається на платформі Zoom та Google Classroom. Ці сервіси неоціненні у створенні нового Smart-простору для навчання здобувачів. Університет імені Альфреда Нобеля забезпечив усіх викладачів професійними ліцензіями для користування платформою Zoom.

Це означає що:

Заняття тривають 1 годину 20 хвилин без перерви на перепідключення після 40 хвилин, які пропонує безкоштовна версія.

Заняття відбуваються для великих груп здобувачів. На занятті можуть бути присутні до 300 здобувачів. Це зручно для проведення лекцій для потоків та кількох груп здобувачів.

Сесійні зали дають можливість роботи в групах, що дуже подобається як викладачам, так і здобувачам.

Всі лекції та практичні заняття можуть бути записані та зберігатися у хмарному сховищі, тому запис лекцій є доступним для здобувачів, які з поважних причин не мали нагоди бути присутнім на занятті або бажають прослухати лекцію ще раз.

Є детальна статистика проведення занять, їх тривалості, відвідування лекцій та практичних занять здобувачами.

Тож, здобувачі перших-четвертих курсів складатимуть сесію, магістри захищатимуть кваліфікаційні роботи, для здобувачів заочної форми у січні відбудеться настановно-екзаменаційна сесія, семестр розпочнеться вчасно, але дистанційно. Здобувачі та викладачі перебуватимуть вдома, в безпечному оточенні.

school and education

Гаряча лінія

0-800-75-51-57