Що абітурієнту потрібно знати про 1 липня 2021 року?

1 липня 2021 року – важлива дата для абітурієнтів, які планують продовжити навчання у закладах вищої освіти. До цього терміну будуть вже відомі результати зовнішнього незалежного оцінювання.

Адже з 1 липня абітурієнти розпочнуть реєстрацію та формування електронних кабінетів. Також з 1 липня 2021 року на базі приймальної комісії Університету імені Альфреда Нобеля розпочне роботу консультаційний центр, де надаватимуть допомогу абітурієнтам у реєстрації та формуванні електронних кабінетів.

Коли та як реєструється електронний кабінет вступника?

Абітурієнти подають заяви для вступу до закладів вищої освіти в електронній формі, онлайн через електронні кабінети. Для цього потрібно завітати на сторінку системи подання заяв в електронній формі за адресою https://vstup.edbo.gov.ua/. Сайт розпочне роботу з 01 липня 2021 року. Саме з цього дня й розпочинається реєстрація електронних кабінетів вступників.

Яка інформація потрібна для відкриття електронного кабінету?

Для відкриття електронного кабінету слід вказати адресу електронної пошти (e-mail) – надалі вона буде логіном для входу. Система автоматично перевірить логін на збіг з іншими. Якщо буде зафіксовано ідентичність логінів – система видасть попередження. У такому разі потрібно створити новий унікальний логін. На вказану електронну адресу надійде лист для активації доступу до електронного кабінету.

Зверніть увагу, що для реєстрації електронного кабінету заборонено використовувати сервіси mail.ru, yandex.ru.

Для реєстрації електронного кабінету потрібно також внести дані:

• одного з сертифікатів ЗНО – номер, пін-код та рік отримання (2018–2021); дані інших сертифікатів варто додати в особистому електронному кабінеті вступника вже після реєстрації;
  • свідоцтва про повну загальну середню освіту (атестата) – серію, номер та середній бал додатка.

Реєстрація електронного кабінету вступника можлива з атестатом, виданим не раніше 1998 року (фотокомп’ютерні («пластикові») документи). Якщо документ видано до 1998 року, то доведеться подавати заяву в паперовому вигляді безпосередньо в закладі освіти.

Які дані та документи потрібно завантажити абітурієнту?

Після активації електронного кабінету потрібно ввести/завантажити таку інформацію про вступника:

• номер телефону (у форматі +380) для оперативного зв’язку з абітурієнтом і його батьками, тому варто вказати кілька телефонних номерів;
  • кольорову фотокартку абітурієнта (3х4 см);
  • копію додатка до свідоцтва/атестата про повну загальну середню освіту.

Файли потрібно завантажувати у форматі JPG (JPEG, PNG), а максимальний розмір такого файлу не має перевищувати 1 Мб.

Хто може допомогти з реєстрацією електронного кабінету та завантажити документи?

Для допомоги вступникам під час подання заяв в електронній формі у приймальних комісіях створюють спеціальні консультаційні центри. З 1 липня на базі приймальної комісії Університету імені Альфреда Нобеля буде працювати консультаційний центр. Тому запрошуємо абітурієнтів звертатися по допомогу зі створенням електронного кабінету, внесенням заяв в електронній формі, завантаженням додатка до документа про освіту, на основі якого відбувається вступ, та іншими питаннями щодо вступу.

Скільки можна подати заяв?

Вступники можуть подати до 5 заяв на бюджетну форму навчання в будь-який заклад вищої освіти без обмеження щодо кількості спеціальностей, на які їх подають, та до 30 заяв на контракт.

У кожній заяві, яку абітурієнт подає на бюджет, потрібно обов’язково встановити її пріоритетність – від 1 до 5, де 1 – це найвища пріоритетність, а 5 – відповідно, найнижча.

В Університеті імені Альфреда Нобеля безкоштовно навчаються ті, хто має високі бали та є першим у рейтингу вступників.

У разі виникнення запитань, звертайтеся до приймальної комісії Університету імені Альфреда Нобеля:

Звертайтеся за консультаціями, запитаннями та уточненнями:

(098) 138-44-80 (Viber, Telegram, WhatsApp)

(050) 340-16-61