Центр Франкомовних програм оголошує про початок Французької весни в Університеті імені Альфреда Нобеля!

Спільно з нашими французькими партнерами запрошуємо всіх на наші міжнародні Майстер-класи, тематичні лекції, інтерактивні вебінари, французькі розмовні клуби, мовні заняття та захопливі зустрічі з запрошеними лекторами, професіоналами-практиками, викладачами французької мови та неймовірно цікавими гостями із Франції, які вже зараз готові з вами поділитися своєю культурою, професійними навичками та досвідом, а також своєю щирою відкритістю до спілкування!

Перш за все, групи студентів, які вже вивчають французьку, отримають нагоду упродовж трьох весняних місяців регулярно зустрічатися і працювати з викладачем із Франції в рамках своєї навчальної програми (координація - через викладачів французької мови).

Всіх охочих: тих, хто вивчає мову, і тих, хто вже опановує французьку на рівнях А1+ - А2, запрошуємо до нашого Французького розмовного клубу «Le café avec Pauline», де ви отримаєте можливість розвивати свої комунікативні навички у живій бесіді із нашою французькою гостю. Ми запрошуємо вас до першої зустрічі з Полін вже 2 березня о 15.40! Упродовж трьох весняних місяців ми плануємо організувати 7 онлайн зустрічей на платформі Зум, які будуть відбуватися кожні 2 тижні: 2, 16 і 30 березня, 6 і 20 квітня, 4 і 18 травня. Весняний подарунок всім, хто вивчає французьку в нашому Університеті - це безкоштовна участь у цьому клубі! Участь у цьому заході буде відбуватися на основі постійної групи! Реєстрація триватиме до 01.03.2021 березня за наступним посиланням.

В програмі нашої Французької весни є також тематичні зустрічі, які ми плануємо анонсувати на початку кожного місяця і які будуть відкриті для всіх охочих. Так, у березні ми плануємо:

2 березня о 12.35 – перший Майстер-клас із Парижа «Маленькі секрети великого успіху готельно-ресторанної справи у Франції» від випускника Одеської Академії харчової промисловості та однієї з найкращих Міжнародних Шкіл готельно-ресторанної справи м. Тонон-Ле-Бен (Франція), кухаря команди одного з найвідоміших французьких рестораторів Алена Дюкаса, який зараз працює у ресторані «Дюкас на Сені» на круїзному лайнері у Парижі, Максима Зоріна. Реєстрація до 01.03.21 через наступну Google form.

15.03.21 о 10.35 – тематична онлайн конференція з перекладом "Основні риси китайської цивілізації та її туристична привабливість" із запрошеним французьким лектором Жераром Бедюно (почесний директор Європейського Банку Реконструкції та Розвитку, який здійснив більше сотні стратегічних місій в 130 країнах світу, в тому числі й в Україні). Реєстрація до 14.03.21 через наступну Google form.

16 березня о 12.35 – ексклюзивний вебінар по колористиці «Емоційні секрети кольору та готельно-ресторанний сегмент» для студентів туристичного напрямку, готельно-ресторанного бізнесу та всіх охочих від професійного архітектора, дизайнера, художника і колориста Ольги Великородної, яка народилася у Дніпрі, є засновницею дитячої студії малювання "Тюбик", координатором літніх шкіл мистецтв в Америці та Європі, викладачем архітектурного Інституту, запрошеним художником численних художніх виставок по всьому світу та організатором міжнародних майстер-класів і акторкою. Реєстрація через наступну Google form.

Ласкаво просимо долучитися до всіх наших заходів та відчути подих Французької весни в Університеті імені Альфреда Нобеля разом з нами!

Додаткові запитання ви завжди можете поставити за наступними координатами:

Університет ім. Альфреда НОБЕЛЯ

вул. Січеславська Набережна, буд. 18, ауд. А 107