Церемонія нагородження сертифікатами здобувачів програми віртуальної мобільності «Globally Networked Learning in Hospitality and Tourism»

Запрошуємо здобувачів програм "Готельно-ресторанна справа" та "Туризм", які успішно завершили програму віртуальної мобільності «Globally Networked Learning in Hospitality and Tourism» на церемонію нагородження сертифікатами.

Сертифікати вручають: Професор Діпра Джха, Університет штату Вашингтон, Сполучені Штати Америки, доцент Галина М'ясоїд, Університет імені Альфреда Нобеля, Україна.

Церемонія відбудеться у Залі Нобелівських лауреатів у п'ятницю, 26 листопада 2021 р., о 12:00.

Кількість присутніх на церемонії обмежується учасниками програми.

До участі у церемонії допускаються тільки здорові здобувачі, які дотримуються санітарних норм.