Логотип Університету імені Альфреда Нобеля

Гаряча лінія

067-626-25-52

КУЛЬТУРА ЯКОСТІ ОСВІТИ

Удосконалюємося. Година занурення

Викладачі кафедри міжнародної торгівлі і підприємництва Університету імені Альфреда Нобеля системно підвищують кваліфікацію й опановують навички командної роботи.

Кузьменко О.В., к.е.н., доцент, взяла участь в циклі семінарів «Анатомія змін», що проводилися «Бітрікс24» у форматі online. В процесі проведення вебінарів «Як команді залишитися ефективною у 2020 році» та «Автоматизація воронки продажів» Дмитро Яковенко і Дар’я Філоненко ділилися практичним досвідом і висвітлювали актуальні проблеми, зокрема, як за допомогою CRM збільшити продажі на 50%; як обробляти замовлення та вчасно зв`язуватись з клієнтом; як мінімізувати помилки, що виникають при роботі з заявками; як економити час та кошти на навчанні нових менеджерів; як максимально автоматизувати роботу з клієнтами, що дозволяє підвищувати ефективність менеджерів з продажів та не втрачати жодного клієнта.

Інформація була корисна для підготовки практичних занять для здобувачів спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Вдячні організаторам за підготовку і проведення подібних заходів!

school and education

Гаряча лінія

067-626-25-52