Унікальна програма віртуальної мобільності "Globally Networked Learning in Hospitality and Tourism"

Вперше в Україні!

З вересня по листопад 2021 року здобувачі освітньо-професійної програми "Готельно-ресторанна справа" та "Туризм" будуть відібрані для участі у програмі віртуальної мобільності здобувачів "Globally Networked Learning in Hospitality and Tourism", яка включатиме участь у лекціях від професора Вашингтонського державного університету Dipra Jha, Ed.S., HonD, CHE, CHT з дисципліни "Hospitality Systems" разом зі студентами з США та Словаччини, дослідження здобувачами особливостей та стану готельно-ресторанного бізнесу України та презентація результатів дослідження перед міжнародною аудиторією (студентів США, Словаччини, України) англійською мовою.

Програма буде відбуватися протягом трьох місяців осіннього семестру 2021 року (двічі на тиждень у період з вересня по листопад 2021 р.) і завершиться отриманням сертифікатів про проходження курсу віртуальної мобільності.

Детальніше про програму:

Взяти участь в програмі віртуальної мобільності можуть здобувачі 2-4 курсу освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» та 1-2 курсу освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» спеціальностей:

• «Туризм»
  • «Готельно-ресторанна справа».

Вимоги до учасників конкурсу:

• середній бал академічної успішності не нижче 80 бал;
  • відсутність академічної заборгованості;
  • рівень володіння англійською мовою В2 та вище.

Необхідні документи подати в ауд. 2601:

• Анкета учасника (https://forms.gle/ZYubLqJfxMv14BxKA)
  • Увага: для заповнення анкети вам слід заздалегідь підготувати для завантаження копію закордонного паспорта та сертифікат (за умови їх наявності АБО зробити транслітерацію імені та прізвища англійською мовою (за допомогою сервісу https://dmsu.gov.ua/services/transliteration.html
  • Копія закордонного паспорта (за наявності) - завантажується в форму анкети
  • Сертифікат знання англійської мови (за наявності) - завантажується в форму анкети.

Анкети приймаються до 10 вересня 2021 року, після їх обробки буде проведена співбесіда на з'ясування рівня знань англійською мовою та остаточний добір учасників програми.

Програма є можливою в результаті співпраці завідувача кафедри міжнародного туризму, готельно-ресторанного бізнесу та іншомовної підготовки Університету імені Альфреда Нобеля Галини М'ясоїд та професор Вашингтонського державного університету Діпра Джа.

Якщо ви навчаєтесь на програмах бакалаврату "Готельно-ресторанна справа" або "Туризм", а також на магістерській програмі "Туризм", хочете дізнатися про новинки та тенденції ринку гостинності та туризму від провідного фахівця університету Вашингтона, відчуваєте справжній інтерес до спілкування зі студентами з інших країн, які опановують такі самі програми, і говорите на достатньому рівні англійської, щоб брати участь у програмі віртуальної мобільності - звертайтесь за довідками чи з інформацією до завідувача кафедри Галини Іванівни М'ясоїд на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та за телефоном 095-584-33-96 (Telegram, Viber)