В Університеті імені Альфреда Нобеля розпочато набір на сертифіковану програму

Університет імені Альфреда Нобеля запрошує лідерів та управлінську команду громад, депутатів місцевих рад Дніпропетровської області взяти участь у програмі післядипломного навчання «Управління в органах місцевого самоврядування України для лідерів громади і депутатів місцевих рад». Сертифікована програма реалізується у рамках Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), яка виконується Глобал Ком’юнітіз, та у співпраці із Малопольською школою державного управління при Краківському університеті економіки (MSAP/UEK, Польща), партнером Програми USAID DOBRE.

Програма «Управління в органах місцевого самоврядування України для лідерів громади і депутатів місцевих рад» покликана підвищити професійний рівень представників органів місцевого самоврядування. Курс навчання є унікальним, адже розроблений з урахуванням досвіду країн, що пройшли шлях децентралізації, а також кращих практик бізнес-освіти та викладання у Міжнародній Школі Бізнесу IBS Університету імені Альфреда Нобеля.

В програмі беруть участь викладачі-тренери та кваліфіковані фахівці України та Польщі. Навчальна програма акредитована Національним агентством України з питань державної служби.

Структура програми містить 10 модулів за такими темами:

• розвиток та управління місцевим самоврядуванням;
  • управління людськими ресурсами;
  • управління місцевим економічним розвитком;
  • особливості організації та надання публічних послуг;
  • формування бюджетів та управління фінансовими ресурсами;
  • побудова соціальних комунікацій та зовнішнього партнерства;
  • моделі територіального управління;
  • лідерство;
  • використання інструментів проєктного менеджменту в системі управління громадами.

Початок занять: квітень 2021 р. Навчання проходитиме в off-line та on-line форматі на платформі Zoom в залежності від епідеміологічної ситуації та карантинних обмежень.

Тривалість програми: квітень – листопад 2021 р. Після завершення навчання слухачі отримують сертифікат про підвищення кваліфікації Університету імені Альфреда Нобеля та сертифікат державного зразка про завершення програми післядипломного навчання від Краківського економічного університету (UEK).

Для отримання більш детальної інформації щодо умов вступу та участі у програмі звертайтеся до Міжнародної Школи Бізнесу IBS Університету імені Альфреда Нобеля.

Координатор проєкту: д-р екон. наук, доцент Красовська Олена Юріївна

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

номер телефону, Viber та Telegram - (098) 235-61-61, (068) 183-69-60

***

Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – це пятирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Комюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку територіальних громад, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні. До консорціуму виконавців Програми DOBRE, на чолі з Global Communities, входять: Український кризовий медіа-центр; SocialBoost; Фонд розвитку місцевої демократії (FSLD/FRDL), Малопольська школа державного управління при Краківському університеті економіки (MSAP/UEK), Польща; Національний Демократичний Інститут (NDI).

Програма USAID DOBRE працює в 7 цільових областях: Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській та Тернопільській. З червня 2020, Програма розпочала свою роботу ще в трьох областях: Запорізькій, Чернівецькій, та Чернігівській.