VII Міжнародна науково-практична конференція «Молодь України у контексті міжкультурної комунікації»

Шановні колеги, студенти, аспіранти та молоді вчені!

Маємо за честь запросити Вас до участі у VII Міжнародній науково-практичній конференції «Молодь України у контексті міжкультурної комунікації»!

15 квітня 2021 року

Університет ім. Альфреда Нобеля,

вул. Січеславська набережна 18,

м. Дніпро

Програма конференції передбачає пленарне засідання та роботу секцій:

• Сучасні проблеми мовознавства та перекладу;
  • Проблеми сучасних досліджень зарубіжної літератури;
  • Суспільно-політичні проблеми сьогодення;
  • Соціокультурні аспекти вивчення сучасних іноземних мов (англійської, німецької, французької, іспанської, польської);
  • Проблеми навчання іноземних мов. Педагогіка;
  • Психологія.

Робочі мови конференції: англійська, німецька, іспанська, італійська, французька, польська, українська*, російська* .

*рекомендується студентам 1-2 курсу мовних спеціальностей, або тим, чия спеціалізація не пов’язана з іноземними мовами.

Для включення у програму конференції розглядаються заявки, тези або статті, які були отримані оргкомітетом не пізніше 15 березня 2020 року.

Увага! Усі матеріали проходять перевірку на плагіат (оригінальність тексту – не менше 75%).

Зразок оформлення тез

Вимоги до оформлення