VII Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених та студентів «Сучасний менеджмент: тенденції, проблеми та перспективи розвитку»

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі VII Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених та студентів «Сучасний менеджмент: тенденції, проблеми та перспективи розвитку».

На конференції планується обговорення проблем розвитку системи менеджменту приватних та державних організацій у таких аспектах як, системне управління інноваційною діяльністю, сучасні тенденції стратегічного менеджменту, розвиток бізнес-процесів, формування ефективної організаційної культури, розвиток творчих здібностей менеджерів щодо прийняття управлінських рішень.

На конференції планується робота наступних секцій:

Секція 1. Актуальні питання менеджменту організацій.

Секція 2. Ефективний стратегічний менеджмент суб’єктів господарювання.

Секція 3. Управління формуванням організаційної культури та організаційної поведінки. Розвиток особистісних і колективних творчих здібностей менеджерів.

Секція 4. Сучасні проблеми державного управління.

Секція 5. Актуальні тренди в освітньому менеджменті.

Для участі в роботі конференції запрошуються науково-педагогічні працівники, молоді вчені, аспіранти, студенти.

Робочі мови конференції: українська, російська (для іноземних учасників), англійська.

Конференція відбудеться 14 квітня 2021 р. в онлайн форматі в Університеті імені Альфреда Нобеля (м. Дніпро, вул. Січеславська Набережна, 18).

Заявки на участь у конференції та тези доповідей приймаються оргкомітетом до 05 квітня 2021 року.

ДЕТАЛІ