Візит професора Університету штату Вашингтон

25 - 26 листопада до Університету імені Альфреда Нобеля завітає професор Університету штату Вашингтон, Діпра Джха. Він проведе два дні в Університеті, протягом яких відбудеться зустріч з керівництвом закладу, з представниками кафедри «Міжнародного туризму, готельно-ресторанного бізнесу та іншомовної підготовки» та зі здобувачами освітніх програм “Готельно-ресторанна справа” та «Туризм».

Професор проведе лекцію з теми “Cultural Contexts in Hospitality” для студентів Університету, а також дасть інтерв’ю телеканалу «Nobel TV».

У рамках співпраці з Університетом штату Вашингтон в Університеті імені Альфреда Нобеля реалізовано двомісячну програму віртуальної мобільності «Globally Networked Learning in Hospitality and Tourism» для здобувачів освітньо-професійних програм “Туризм” та “Готельно-ресторанна справа”, у якій взяли участь близько 30 студентів бакалаврського та магістерського рівнів вищої освіти. Здобувачі, які успішно завершили курс навчання від провідних експертів - спікерів цієї програми віртуальної мобільності, буде нагороджено сертифікатами. Така програма дозволяє студентам отримувати доступ до найкращих світових практик онлайн, що стає реальністю в межах реалізації проєкту «Nobel Virtual».

Університет імені Альфреда Нобеля завжди відкритий для нових зв’язків та постійно розширює міжнародні можливості здобувачів.