Вступна кампанія 2021 року триває: II хвиля вступу

З 4 жовтня розпочалась друга хвиля вступної кампанії 2021 року.

Можна приєднатися до команди успішних Університету імені Альфреда Нобеля:

❇️ Випускники шкіл можуть подати документи та стати здобувачами освітніх програм бакалаврату заочної форми навчання.

❇️ Випускники коледжів також можуть подати документи та вступити на 2-3 курс обраної освітньої програми бакалаврату заочної форми навчання.

❇️ Магістри/Спеціалісти можуть продовжити навчання на освітніх програмах бакалаврату (вступ на 2-3 курс) або отримати другу вищу освіту.

❇️ Бакалаври, які пересклали ЄВІ, мають нагоду продовжити навчання на освітніх програмах магістратури.

Для того, щоб вступити на освітню програму магістратури "Право" потрібно мати сертифікати ЄВІ та ЄФВВ.

Термін подачі документів до 18 жовтня 2021 року.

З питаннями щодо вступу та навчання за освітньо-професійними програмами бакалаврату та магістратури звертайтеся до приймальної комісії Університету імені Альфреда Нобеля:

(098) 138-44-80 (Viber, Telegram, WhatsApp)

(050) 340-16-61

abit.duan.edu.ua