Вибори Президента студентського парламенту Університету

Зараз можна познайомитися з кандидатами, а також ознайомитися з виборчими програмами.

Дати дебатів та виборів перенесено у зв'язку з карантинними обмеженнями у регіоні. Слідкуйте за анонсами!

ЗРОБІТЬ ВАШ ВИБІР ВЖЕ ЗАРАЗ!

Владислав Сліньок

Програма

Владислав Сліньок, ПС-19-1

1. Розвиток внутрішньої та зовнішньої політики. Збільшення кількості зборів, координація та комунікація між міністерствами. Відновлення зв’язків з іншими закладами вищої освіти.
  2. Реорганізація комітету фандрайзингу. Виведення роботи на новий, ефективний рівень, шляхом залучення великих компаній.
  3. Покращити якість заходів шляхом залучення та співпраці з великими спонсорами, активної рекламної кампанії.
  4. Проведення тематичних тренінгів, включно з тренінгами від спонсорів.
  5. Покращити роботу міністерства міжнародних відносин.
  6. Залучення спеціалістів з проведення тренінгів для студентського парламенту з поліпшення якості командної та особистої роботи.
Про кандидата

Владислав Сліньок, ПС-19-1

Хто я? Звичайний студент, чи працівник великої компанії, абітурієнт, чи бізнесмен?

Мене звати Сліньок Владислав, я студент кафедри психології. Навчаюсь на другому курсі, також я є активістом студентського парламенту .

Моя основна мета – підвищити рівень студентського парламенту та зробити так, щоб ми були гідними імені нашого університету

Також маю на меті підвищити якість та рівень заходів, почати співпрацювати з новими партнерами, які допоможуть у вирішенні попереднього пункту.

Родіон Плахотнюк

Програма

Родіон Плахотнюк, ПТБ-19

1. Проведення заходів, що будуть об’єднувати студентів та студентський парламент.
  2. Інноваційна політика, що містить в собі відкриту систему проведення усіх заходів парламенту, щомісячний підсумок виконаних робіт і створення клубів серед студентів за інтересами.
  3. Підтримка та активна співпраця зі студентськими ініціативами.
  4. Поширення здорового способу життя студентів та впровадження нових і розвиток діючих спортивних секцій в університеті.
  5. Впровадження нової стабільної системи заходів, що модернізується шляхом опитування студентів та активістів парламенту.
  6. Проведення щомісячних зборів усіх охочих студентів на окремому засіданні, для пропонування своїх ідей.
Про кандидата

Родіон Плахотнюк, ПТБ-19

Мене звати Родiон, я навчаюся на 2 курсі, група ПТБ-19. Щоб краще зрозуміти, яка моя головна мета хочу спершу розповісти про себе.

Весь свій вільний час я займаюся саморозвитком. Найбільше мені подобається вивчати англійську мову, також планую вивчити іспанську. Щодня я займаюся спортом, розпочинаю тренування в тренажерному залі, а завершую плаванням у басейні. Крім цього маю інші захоплення. Тепер, коли дізналися про мене більше, хочу розповісти чому йду на вибори.

Першокурсником був учасником двох комітетів: спорту та науки і освіти. Це мені дало великий та цікавий досвід, я побачив, як все працює, які є недоліки та плюси. Коли я був активістом в мене виникло дуже багато нових ідей. Зараз ми створили команду з талановитих студентів, як ми кажемо «dream team», ми зібрали всі наші ідеї, обговорили «+» та «-», можливість реалізації. В результаті в нас вийшло створити шаблон системи, яка буде з часом лише модернізуватися, та таким чином, залишатися стабільною та інноваційною.

Як розумієте, замахнулися широко. У підсумку хочу сказати, що наша команда сама не впорається з такою задачею. Тому нам потрібна твоя допомога та підтримка. Не можна зробити добро людині, якщо вона його не приймає. Тому дозволь зробити добро всьому університету та, в першу чергу, тобі.