Логотіп університета імені Альфреда Нобеля

Гаряча лінія

0-800-75-51-57

КУЛЬТУРА ЯКОСТІ ОСВІТИ

Вимушені зимові канікули відсутні!

Найтепліший Університет на березі Дніпра

У місті справжня зима, сніг та холодно. Студенти багатьох закладів вищої освіти перебувають на вимушених канікулах.

Тим часом, у навчальних корпусах та аудиторіях Університету імені Альфреда Нобеля кипить життя! Наразі студенти складають сесію, магістри захищають кваліфікаційні роботи в теплих аудиторіях.

warm

З 4 лютого розпочнеться ІІ семестр та студенти заповнять затишні аудиторії.

Холоди розуміють, що означає для студентів вимушені канікули через відсутність опалення. Президент Університету імені Альфреда Нобеля Борис Холод та ректор Університету Сергій Холод завчасно подбали про продуктивність та якість знань студентів, бо під час вимушених канікул студенти звикають до байдикування і їм важко повернутися до навчання навесні, навіть, якщо вони мають практичні завдання на час канікул, і знання, які не підкріплені практичними заняттями, швидко забуваються.

Власна котельна: тепло, економія та вигода

В Університеті імені Альфреда Нобеля все йде за планом завдяки автономному опаленню. У 2015 році було побудовано власну котельню, яка працює на твердому паливі.

Котельня опалює навчальні корпуси за адресою Січеславська Набережна, 18, гуртожиток, медичний центр, а це 28 000 м2.

Крім того, власним коштом замінили вікна та утеплили приміщення, тому тепло залишається у будівлях закладу вищої освіти. Ці заходи дозволяють Університету імені Альфреда Нобеля працювати у теплі та заощаджувати на опалені. У зв’язку з черговим підвищенням цін на газ, сума економії значно збільшилася.

Поки інші заклади вищої освіти ведуть мову про недостатнє фінансування та ущільнюють графік навчання своїх студентів, наприкінці року у студентському деканаті Університету імені Альфреда Нобеля опинилося 19 заяв від студентів, які бажають перевестися до теплого Університету Холода та продовжити своє навчання у комфортній теплій атмосфері, без корупції та вимушених зимових канікул. 

Університет імені Альфреда Нобеля по-справжньому теплий

warm

В аудиторіях тепло, тому студенти та викладачі не мерзнуть під час занять, залишають верхній одяг у гардеробі та не переїжджають у інші корпуси.

Тепло проявляється і у відносинах між студентами та викладачами Університету імені Альфреда Нобеля. Професори навчають студентів не лише професії, але й бути лідерами, критично мислити, розвивають навички публічних виступів та презентацій.

Підтримує теплу атмосферу й робота «гарячої лінії» на сайті Університету для вирішення студентських питань на рівні ректора Університету.

Високий рівень підготовки студентів в Університеті та якість освіти дозволяє

випускникам швидко знаходити роботу. Багато студентів починають працювати ще під час навчання через зв’язки Університету з роботодавцями.

В Університеті імені Альфреда Нобеля навчають за високими європейськими стандартами освіти та не дозволяють студентам мерзнути.

Міркуєте, куди вступати? Університет імені Альфреда Нобеля – це найкращий вибір!

Приходьте на День Абітурієнта та переконайтеся в цьому самі!

Розповісти

school and education

Гаряча лінія

0-800-75-51-57