XI Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених та студентів «Маркетингове управління конкурентоспроможністю в умовах глобальних викликів»

Університет імені Альфреда Нобеля,

кафедра міжнародного маркетингу

м. Дніпро (Україна)

Університет прикладних наук

Людвігсхафену на Рейні (Німеччина)

Університет Чорногорії,

(Чорногорія)

Кіпрський інститут маркетингу

(Кіпр)

ХІ Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених та студентів

«МАРКЕТИНГОВЕ УПРАВЛІННЯ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНІСТЮ В УМОВАХ ГЛОБАЛЬНИХ ВИКЛИКІВ»

8 квітня 2020 року

м. Дніпро

Конференція відбудеться в онлайн режимі за допомогою сервісу Zoom

10.35-11.15 Ідентифікатор конференції: 872 376 034

11.15-11.55 Ідентифікатор конференції: 840 557 916

11.55-12.35 Ідентифікатор конференції: 704 502 727

Запрошуємо молодих вчених, аспірантів, слухачів магістратури, студентів та інших зацікавлених осіб взяти участь у XI Міжнародній науково-практичній конференції молодих вчених та студентів «Маркетингове управління конкурентоспроможністю в умовах глобальних викликів», яка відбудеться 8 квітня 2020 року.

Конференція передбачає роботу за наступними тематичними напрямами:

- економічні та управлінські аспекти діяльності підприємств; сучасні маркетингові інструменти формування конкурентних переваг і підвищення конкурентоспроможності;

- проблеми регіонального розвитку та конкурентоспроможність регіонів;

- формування конкурентоспроможності України та інших країн в умовах глобалізації.

- конкурентоспроможність сучасних вишів: аналіз досвіду та формування перспектив.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

За результатами конференції буде видано збірку тез доповідей.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Вимоги до оформлення тез доповідей

1. До опублікування приймаються тези, які не друкувалися раніше.
  2. Матеріали повинні бути представлені українською, російською або англійською мовою, в електронному варіанті, в редакторі MS Word (версія сумісна з Word 97-2003). Аркуш формату А4. Береги 2 см зі всіх боків. Шрифт Times New Roman, кегель – 12, через 1 інтервал. Абзацний відступ 1,0 см.
  3. Обсяг тез – 1 стор., включаючи рисунки й таблиці.
  4. Загальна схема оформлення тез:
  • ПІБ автора (ів), посада – у правому верхньому куті; нижче – установа, місто, країна – одним рядком у правому верхньому куті;
  • назва тез – великими літерами, по центру.
  • список використаних джерел (2-3 назви).
  1. Використання ілюстративних матеріалів в тезах має бути мінімальним, рисунки згруповані як єдиний об’єкт.
  2. Список літератури з посиланнями на джерела у тексті (у квадратних дужках) є обов’язковим, має містити 3-4 пункти і бути оформленим за стандартом.
  3. Роботи, що не відповідають вимогам, не розглядаються.
  4. Студенти та магістранти вказують наукового керівника (якщо він / вона не є співавтором тез).

Заявку, тези доповіді (електронну версію згідно з вимогами) та копію квитанції про оплату просимо надати до 29 березня 2020 р. за адресою: 49000, м. Дніпро, вул. Набережна Січеславська 18, Університет імені Альфреда Нобеля, к. 2602, каф. міжнародного маркетингу, тел. +380562-31-20-38 або надіслати на ел. адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

З усіма запитаннями просимо звертатись

Контактна особа:

к.е.н., доц. Мостова Анастасія Дмитрівна

+38 099 965 89 71 (моб. тел., Viber)

Зав. каф. Міжнародного маркетингу

Тараненко Ірина Всеволодівна

Організаційний внесок складає 80 грн за одні тези (кількість співавторів не більше 3-х, отримання 1 друкованого примірника збірника). Всі учасники отримають електронну версію збірника.

Організаційний внесок покриває витрати, пов‘язані з виданням збірника тез та організацією конференції.

Іноземні учасники не сплачують оргвнесок (за умови подання не більше 5 тез від однієї організації), з отриманням електронної версії збірника. Деталі слід узгодити з відповідальною особою.

Реквізити для внесення платежу:

ВНЗ „Університет імені Альфреда Нобеля”:

п/р IBAN № UA56 305299 00000 26003050336274 в АТ КБ „Приватбанк” м. Дніпро

МФО 305299, Код ЄДРПОУ 20201672

ІПН 202016704022

Призначення платежу: участь у конференції «Маркетингове управління конкурентоспроможністю», ПІБ автора

Витрати на проїзд та проживання здійснюються за кошти учасників.

ЧЕКАЄМО НА ВАШУ УЧАСТЬ В КОНФЕРЕНЦІЇ!

Будемо вдячні за розповсюдження даної інформації серед колег та зацікавлених осіб!

З повагою, Оргкомітет