XII Міжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів і науковців «Практична психологія у сучасному вимірі»

ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ, НАУКОВІ СПІВРОБІТНИКИ, АСПІРАНТИ, СТУДЕНТИ!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі

XII Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів і науковців

«ПРАКТИЧНА ПСИХОЛОГІЯ У СУЧАСНОМУ ВИМІРІ»

яка відбудеться

23 березня 2021 року

на базі ВНЗ «Університет імені Альфреда Нобеля»

кафедра інноваційних технологій з педагогіки, психології та соціальної роботи

кафедра прикладної лінгвістики та методики навчання іноземних мов

Напрями роботи конференції:

1. Практична психологія особистості та професійної діяльності в сучасних умовах;
  2. Психологічні проблеми сучасної сім’ї та гендерних відмінностей;
  3. Проблеми загальної та соціальної психології;
  4. Практична вікова психологія.

До участі у конференції запрошуються: докторанти, аспіранти, магістранти, викладачі ЗВО, співробітники наукових установ; фахівці соціальних та освітніх закладів, установ і організацій.

Форма участі в конференції

• Форма участі ‒ заочна (дистанційна).
  • Заочна участь в конференції передбачає публікацію статті в електронному збірнику матеріалів.
  • Мови конференції – українська, англійська, російська, іспанська.
  • Учасники конференції отримують сертифікат (за необхідності), який буде надісланий разом зі збірником матеріалів конференції на зазначену у відомостях про авторів електронну адресу.

Вимоги до оформлення тез доповідей:

Обсяг тез доповідей – до трьох сторінок, ПІБ наукового керівника, які є обов'язковою частиною тез, шрифт Times New Roman, кегль 14, інтервал – 1,5. Всі поля – 20 мм. Формат Word (файл .doc / .docx). Файл має бути названий прізвищем автора.

Ініціали та прізвище автора праворуч напівжирним шрифтом; нижче назва навчального закладу, де навчається автор, із зазначенням року навчання (для студентів). Між назвою навчального закладу та назвою тез пропустити рядок. Назва доповіді по центру ВЕЛИКИМИ ЛІТЕРАМИ НАПІВЖИРНИМ ШРИФТОМ. Між назвою та текстом пропустити рядок. Кожен абзац тексту тез починається з відступу 1,25 см. Після тексту тез праворуч вказуються ПІБ та посада наукового керівника та консультанта з іноземної мови (за необхідності). Список використаних джерел розміщується після основного тексту у кінці тез в алфавітному порядку й оформляється відповідно до чинних стандартів бібліографічного опису.

Завантажити зразок тез

Умови участі у конференції:

Для участі у конференції необхідно до 06 березня 2021 року надіслати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

• заявку на участь у конференції (завантажити),
  • текст доповіді (додаток 2),
  • заскановану електронну копію або цифрову фотографію чека про переказ організаційного внеску.

УВАГА!!! Оплата здійснюється після затвердження прийняття матеріалів!

Фінансові умови:

Організаційний внесок за участь у конференції – 80 грн. для макетування програми, збірника матеріалів та сертифікатів учасників конференції, електронний варіант яких буде викладений на сайті ВНЗ «Університет імені Альфреда Нобеля».

Оплата публікації здійснюється за такими реквізитами:

IBAN № UA56 305299 00000 26003050336274

КБ „Приватбанк"

ЄДРПОУ 20201672

Призначення платежу: оплата збірника тез конференції «Практична психологія у сучасному вимірі» (обов’язково вказати ПІБ платника та суму до сплати!).

Контактна інформація:

За додатковими довідками з питань, що можуть виникати в учасників, просимо звертатись за електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Контактні телефони: (0562) 31-24-74; 067-718-02-71, Єрмолаєва Тетяна Василівна, старший викладач.