XXIX Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених та студентів "Євроінтеграційний вибір країни та проблеми економіки"

УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ЕКОНОМІСТІВ-МІЖНАРОДНИКІВ

УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ АЛЬФРЕДА НОБЕЛЯ
КАФЕДРА ГЛОБАЛЬНОЇ ЕКОНОМІКИ

ПОЛОЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ (БІЛОРУСЬ)

НАЦІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ЕКОНОМІЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ (МОЛДОВА)

ЖЕШУВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ (ПОЛЬЩА)

УНІВЕРСИТЕТ ‘UNION-NIKOLA TESLA’ (СЕРБІЯ)
ФАКУЛЬТЕТ БІЗНЕСУ ТА ПРАВА

УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ЕКОНОМІСТІВ-МІЖНАРОДНИКІВ

УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ АЛЬФРЕДА НОБЕЛЯ
КАФЕДРА ГЛОБАЛЬНОЇ ЕКОНОМІКИ

ПОЛОЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ (БІЛОРУСЬ)

НАЦІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ЕКОНОМІЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ (МОЛДОВА)

ЖЕШУВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ (ПОЛЬЩА)

УНІВЕРСИТЕТ ‘UNION-NIKOLA TESLA’ (СЕРБІЯ)
ФАКУЛЬТЕТ БІЗНЕСУ ТА ПРАВА

ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ

Тези доповідей Том 1 Том 2

Шановні колеги!

Кафедра глобальної економіки Університету імені Альфреда Нобеля, за підтримки Української асоціації економістів-міжнародників, а також за участі Полоцького державного університету (Білорусь), Національного Інституту Економічних досліджень (Молдова), Жешувського університету (Польща), Факультету бізнесу та права Університету ‘UNION-Nikola Tesla’ (Сербія), запрошує молодих вчених, аспірантів та студентів старших курсів взяти участь у ХХІХ Міжнародній науково-практичній конференції «Євроінтеграційний вибір країни та проблеми економіки», яка відбудеться 30 листопада - 1 грудня 2020 р.

Плануються наступні напрями роботи конференції:

• глобалізація сучасного світу: перспективи та суперечності;
  • інтеграційні та дезінтеграційні процеси у сучасному світі;
  • форми міжнародного економічного співробітництва та основні тенденції їх розвитку;
  • інтеграція української освіти до європейського простору;
  • вплив зовнішньоекономічної діяльності на внутрішні макроекономічні пропорції;
  • використання здобутків Нобелівських лауреатів у стабілізації макроекономічних процесів.

Формат проведення конференції передбачає пленарну дискусію, у якій візьмуть провідні вчені з різних країн світу, а також роботу в дискусійних секціях з використанням інструментів відеозв’язку ZOOM. Код доступу буде повідомлений учасникам через їх електронну пошту.

Тези доповідей на конференції будуть опубліковані у спеціальному випуску збірника наукових студентських праць в електронному вигляді. До розгляду та друку прийматимуться лише ті тези, які будуть оформлені згідно вимог оргкомітету.

Для участі у конференції, до 10 листопада 2020 р. необхідно подати до організаційного комітету конференції наступні документи в електронному вигляді:

• заяву учасника у сканованому вигляді (форма заяви на звороті);
  • тези доповіді (в електронному вигляді);
  • документ про сплату організаційного внеску у сканованому вигляді (обов’язково вказати назву конференції – участь у ХХІХ Міжнародній науково-практичній конференції «Євроінтеграційний вибір країни та проблеми економіки»).

Вимоги до оформлення тез доповідей:

• тези доповідей подаються українською, англійською, польською, російською або білоруською мовами обсягом до 5 сторінок комп’ютерного тексту. Текстовий редактор Microsoft Word, шрифт - TimesNewRoman, кегль - 10 (для таблиць і рисунків - 8), інтервал - 1, відступ - 0,75 см. Усі поля - 20 мм.;
  • на сторінці вгорі справа вказуються ініціали та прізвище автора, назва закладу вищої освіти; далі великими літерами друкується назва доповіді (зразок оформлення додається);
  • у кінці тез вказується прізвище та посада наукового курівника;
  • назва файлу повинна збігатися з прізвищем та іменем першого автора і містом його проживання (навчання), наприклад: ПетровА_Київ.doc.

Робочі мови конференції: українська, англійська, білоруська, польська, російська

Організаційний комітет залишає за собою право на редагування та відхилення тез, які не будуть відповідати вимогам, або будуть надані із запізненням.

Адреса організаційного комітету: 49000, Дніпро, вул. Січеславська Набережна, 18, Університет ім. Альфреда Нобеля, кафедра глобальної економіки, ауд. 3415.

Контактна особа: Задоя Олександр Анатолійович, т. +38 (056) 373 92 95, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Організаційний внесок складає 40 грн. з одного учасника (у т.ч. 6,67 грн. ПДВ). Він використовується на покриття витрат, пов’язаних з підготовкою електронного видання збірника тез та організацією проведення засідання. PDF-версія збірника тез буде надіслана безкоштовно на електронні адреси учасників конференції.

Організаційний внесок сплачується до каси університету або на вказані банківські реквізити до 10 листопада 2020 р.

Банківські реквізити:

ВНЗ «Університет імені Альфреда Нобеля»

IBAN № UA56 305299 00000 26003050336274 в АТ КБ «ПриватБанк»

ЄДРПОУ 20201672

ІПН 202016704022

Призначення платежу: участь у ХХІХ Міжнародній науково-практичній конференції «Євроінтеграційний вибір країни та проблеми економіки». Вказати прізвище, ім’я, по батькові учасника.