XXVIII Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених та студентів "Євроінтеграційний вибір України та проблеми макроекономіки"

УКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ ЕКОНОМІСТІВ-МІЖНАРОДНИКІВ

УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ АЛЬФРЕДА НОБЕЛЯ

Кафедра міжнародних економічних відносин та економічної теорії

XXVIII Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених та студентів

ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНИЙ ВИБІР УКРАЇНИ ТА ПРОБЛЕМИ МАКРОЕКОНОМІКИ

Університет імені Альфреда Нобеля за підтримки Української асоціації економістів-міжнародників запрошує молодих вчених, аспірантів та студентів старших курсів взяти участь у XXVIII Міжнародній науково-практичній конференції «Євроінтеграційний вибір України та проблеми макроекономіки», яка відбудеться 17 квітня 2020 р.. Кінцевий термін подання документів для участі - 23 березня 2020 р. на електронну адресу оргкомітету: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

На конференції планується обговорення наступних проблем:

- глобалізація сучасного світу: перспективи та суперечності;

- форми міжнародного економічного співробітництва та основні тенденції їх розвитку;

- інтеграція української освіти до європейського простору;

- вплив зовнішньоекономічної діяльності на внутрішні макроекономічні пропорції;

- використання здобутків Нобелівських лауреатів у стабілізаційних макроекономічних процесах..

Тези доповідей на конференції будуть опубліковані у спеціальному випуску збірника наукових студентських праць в електронному вигляді. Приймаються тільки тези, оформлені згідно з вимогами оргкомітету. Вимоги та умови участі в інформаційному листі.

Контактна особа: Задоя Олександр Анатолійович, т. +38 (056) 373 92 95