XXVIII Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених та студентів "Євроінтеграційний вибір України та проблеми макроекономіки"

УКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ ЕКОНОМІСТІВ-МІЖНАРОДНИКІВ

УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ АЛЬФРЕДА НОБЕЛЯ

Кафедра міжнародних економічних відносин та економічної теорії

XXVIII Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених та студентів

ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНИЙ ВИБІР УКРАЇНИ ТА ПРОБЛЕМИ МАКРОЕКОНОМІКИ

Шановні колеги!

Університет імені Альфреда Нобеля за підтримки Української асоціації економістів-міжнародників запрошує молодих вчених, аспірантів та студентів старших курсів взяти участь у XXVIII Міжнародній науково-практичній конференції «Євроінтеграційний вибір України та проблеми макроекономіки», яка відбудеться 17 квітня 2020 р.

На конференції планується обговорення наступних проблем:

- глобалізація сучасного світу: перспективи та суперечності;

- форми міжнародного економічного співробітництва та основні тенденції їх розвитку;

- інтеграція української освіти до європейського простору;

- вплив зовнішньоекономічної діяльності на внутрішні макроекономічні пропорції;

- використання здобутків Нобелівських лауреатів у стабілізаційних макроекономічних процесах.

Тези доповідей на конференції будуть опубліковані у спеціальному випуску збірника наукових студентських праць в електронному вигляді. Приймаються тільки тези, оформлені згідно з вимогами оргкомітету.

Для участі у конференції необхідно до 23 березня 2020 р. подати до організаційного комітету конференції наступні документи в електронному вигляді:

- заяву учасника у сканованому вигляді (форма заяви на звороті)

зразок заяви (завантажити);

- тези доповіді (в електронному вигляді)

зразок оформлення тез (завантажити);

- документ про сплату організаційного внеску у сканованому вигляді (обов’язково вказати назву конференції).

Вимоги до оформлення тез доповіді:

- тези доповіді подаються українською, російською або англійською мовами обсягом до 2 сторінок комп’ютерного тексту. Текстовий редактор Microsoft Word 2003, шрифт – Times New Roman, кегль – 10 (для таблиць і рисунків – 8), інтервал – 1, відступ – 0,75 см. Усі поля – 20 мм;

- на сторінці вгорі справа вказуються ініціали та прізвище автора, назва закладу вищої освіти; далі великими літерами друкується назва доповіді (зразок оформлення додається);

- у кінці тез вказується прізвище та посада наукового курівника;

- назва файлу повинна сходитися з прізвищем та ім’ям першого автору і містом, наприклад: ПетровА_Київ.doc.

Робочі мови конференції: українська, англійська, російська.

Оргкомітет залишає за собою право на редагування та відхилення тез, які не будуть відповідати вимогам, або будуть надані з запізненням.

Адреса організаційного комітету:

49000,Дніпро, вул. Січеславська Набережна, 18, Університет імені Альфреда Нобеля,
кафедра міжнародних економічних відносин та економічної теорії, ауд. 3415.

Контактна особа:

Задоя Олександр Анатолійович,
т. +38 (056) 373 92 95

Організаційний внесок складає 40 грн з одного учасника (у т.ч. 5 грн. ПДВ). Він використовується на покриття витрат, пов’язаних з підготовкою електронного видання тез та проведенням засідання. PDF-версія збірника тез надсилається безкоштовно.

Організаційний внесок сплачується до каси університету або в банк.

Платіжні реквізити:

Кошти за публікацію необхідно перерахувати до 23 березня 2020 р.

ВНЗ «Університет імені Альфреда Нобеля»

IBAN № UA56 305299 00000 26003050336274 в АТ КБ «ПриватБанк»

ЄДРПОУ 20201672

ІПН 202016704022

Призначення платежу: Конференція МЕВ

Вказати прізвище, ім’я, по батькові учасника.

Проживання, харчування та культурна програма – коштом учасників.

ЧЕКАЄМО НА ВАС У ДНІПРІ!