XXXIII Міжнародна науково-практична конференція «Трансформація економічних систем та інститутів у нових геостратегічних реаліях»

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ЕКОНОМІСТІВ-МІЖНАРОДНИКІВ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ АЛЬФРЕДА НОБЕЛЯ

КАФЕДРА ГЛОБАЛЬНОЇ ЕКОНОМІКИ ЖЕШУВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ (ПОЛЬЩА)

СУЧАСНИЙ КОЛЕДЖ БІЗНЕСУ ТА НАУКИ (МАСКАТ, СУЛТАНАТ ОМАН)

ЖУРНАЛ СУЧАСНИХ ЕКОНОМІЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ (БРАТИСЛАВА, СЛОВАЧЧИНА)

ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ

МАТЕРІАЛИ КОНФЕРЕНЦІЇ

Шановні колеги!

Кафедра глобальної економіки Університету імені Альфреда Нобеля, за підтримки Української асоціації економістів-міжнародників, а також за участі університетів-партнерів, запрошує молодих вчених, аспірантів та студентів взяти участь у XXXIII Міжнародній науково-практичній конференції «Трансформація економічних систем та інститутів у нових геостратегічних реаліях», яка відбудеться 28-29 листопада 2022 р.

Плануються наступні напрями роботи конференції:

• глобалізація сучасного світу: перспективи та суперечності;
  • інтеграція України в ЄС: нові можливості та виклики для економіки;
  • Російська агресія в Україні та її вплив на становлення нового світового порядку;
  • основні напрямки післявоєнної трансформації економіки України та світу;
  • транснаціоналізація світової економіки: міжнародний бізнес;
  • політичні, соціальні та культурні виміри економічних процесів;
  • форми міжнародного економічного співробітництва та основні тенденції їх розвитку;
  • інтеграція української освіти до європейського простору;
  • вплив зовнішньоекономічної діяльності на економічні системи усіх рівнів (макро, мезо, мікро);
  • історія світової економіки та економічної думки: значення для розв’язання сучасних проблем.

Формат проведення конференції передбачає пленарну дискусію, у якій візьмуть участь провідні вчені з різних країн світу, а також роботу в дискусійних секціях з використанням інструментів відеозв’язку ZOOM. Код доступу буде повідомлений учасникам через їх електронну пошту.

Доповіді та тези доповідей на конференції будуть опубліковані у спеціальному випуску збірника наукових робіт в електронному вигляді. Кращі доповіді будуть рекомендовані до опублікування (у якості статей) у фахових періодичних виданнях Університету імені Альфреда Нобеля. До розгляду та друку прийматимуться лише ті матеріали, які будуть відповідати тематиці конференції та оформлені згідно з вимогами оргкомітету.

Для участі у конференції, до 5 листопада 2022 р. необхідно подати до організаційного комітету конференції наступні документи в електронному вигляді:

• заяву учасника;
  • доповідь або тези доповіді;
  • документ про сплату організаційного внеску у сканованому вигляді (обов’язково вказати назву конференції – участь у XXXIII Міжнародній науково-практичній конференції «Трансформація економічних систем та інститутів у нових геостратегічних реаліях»).

Робочі мови конференції: українська, англійська, польська.

Організаційний комітет залишає за собою право на редагування та відхилення доповідей та тез, які не будуть відповідати вимогам, або будуть надані із запізненням.

Адреса організаційного комітету: 49000, Дніпро, вул. Січеславська Набережна, 18, Університет імені Альфреда Нобеля, кафедра глобальної економіки, ауд. 3415.

Контактна особа: доцент Задоя Олександр Анатолійович, т. +38 (056) 373 92 95,
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Організаційний внесок складає 66 грн. з одного учасника. Він використовується на покриття витрат, пов’язаних з підготовкою електронного видання збірника матеріалів та організацією проведення засідання. PDF-версія збірника тез буде розміщена на сайті Університету імені Альфреда Нобеля.

Організаційний внесок сплачується на вказані банківські реквізити до 5 листопада 2022 р.

Банківські реквізити:

ВНЗ «Університет імені Альфреда Нобеля»

IBAN № UA56 305299 00000 26003050336274 в АТ КБ «Приватбанк» МФО 305299

ЄДРПОУ 20201672

ІПН 202016704022

Призначення платежу: участь у XXXIII Міжнародній науково-практичній конференції «Трансформація економічних систем та інститутів у нових геостратегічних реаліях». Вказати прізвище, ім’я, по батькові учасника.

Чекаємо на Вас!