Запрошуємо до участі: I Міжнародна конференція здобувачів та молодих вчених «Розвиток туристичної галузі та індустрії гостинності: проблеми, перспективи, конкурентоздатність»

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі I Міжнародної конференції здобувачів та молодих вчених «Розвиток туристичної галузі та індустрії гостинності: проблеми, перспективи, конкурентоздатність».

Конференція присвячена проблемам розвитку туристичної галузі в Україні та за кордоном, аналізу перспективних шляхів розвитку туризму, розгляду конкурентних переваг різних туристичних регіонів. Для участі в роботі конференції запрошуються студенти, аспіранти, молоді вчені.

Конференція відбудеться 25 березня 2021 року за адресою вул. Набережна Січеславська, 18, м. Дніпро, 49000, Університет імені Альфреда Нобеля, ауд.3224.

Програма конференції передбачає виступи учасників з України та за кордоном із презентаціями.

Робочі мови конференції: українська, англійська, іспанська, німецька, французька, російська.

За результатами конференції буде виданий електронний збірник матеріалів.

Основні напрямки роботи конференції:

• Туризм як важіль розвитку суспільства і економіки.
  • Туристично-рекреаційний потенціал регіонів України.
  • Розвиток туристичної інфраструктури.
  • Управління туристичною діяльністю, тенденції та інновації в менеджменті туризму.
  • Івент-менеджмент у туристичній діяльності.
  • Туристичний маркетинг. Креативні стратегії маркетингу дестинацій.
  • Інновації та інформаційні технології в індустрії гостинності та туризму.
  • Готельно-ресторанний бізнес в Україні та світі.
  • Гастрономічні тренди як туристичні ресурси регіону.
  • Правові аспекти регулювання туристичної діяльності та готельно-ресторанного бізнесу.
  • Підготовка фахівців для індустрії гостинності та туризму.

У рамках конференції передбачається робота секцій за вищевказаними напрямками, детальний перелік секцій буде сформовано за результатами розгляду заявок учасників.

Можливою є як очна, так і заочна участь в роботі конференції. Участь безкоштовна; по завершенні конференції буде сформовано електронний збірник конференції; сертифікати не передбачені.

Інформаційний лист конференції

Call for abstracts