Запрошуємо до участі у XII Міжнародній науково-практичній Інтернет-конференції молодих вчених та студентів «Формування механізмів управління якістю та підвищення конкурентоспроможності підприємств»

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

*ТЕРМІН ПОДАЧІ МАТЕРІАЛІВ ПОДОВЖЕНО ДО 12 БЕРЕЗНЯ 2021 р.

В рамках конференції планується обговорення проблем за напрямами:

• сучасна торгівля і підприємництво: теорія, практика, перспективи розвитку;
  • підприємництво, організація, ефективність, бізнес-культура;
  • біржова діяльність як складова ринкової економіки;
  • ринок споживчих товарів в контексті захисту прав споживачів;
  • вплив технологій на формування екологічної безпечності і якості товарів, послуг;
  • інноваційний розвиток в Україні;
  • актуальні проблеми підготовки фахівців з підприємництва.

Матеріали конференції будуть розміщені на web-сторінці за посиланням.

ДЛЯ УЧАСТІ В КОНФЕРЕНЦІЇ

необхідно надіслати на адресу оргкомітету Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (не пізніше 12 березня 2021 р.)

• заявку на участь у конференції (форма додається);
  • копію квитанції про сплату оргвнеску;
  • електронний варіант тез доповідей.

Доповіді закордонних партнерів друкуються безкоштовно.

Вимоги до оформлення тез доповіді:

Тези доповіді подаються українською, російською, англійською або іншими мовами.

Обсяг дві повні сторінки формату А-5 комп’ютерного тексту, набраного шрифтом Times New Roman, кегль 10, міжрядковий інтервал – одинарний, абзац 0,5 см. Поля дзеркальні: верхнє і нижнє – 15 мм, зовнішні – 15 мм, внутрішні – 23 мм. Редактор формул – MS Equation.

Список літератури має бути оформлений відповідно до чинних вимог в Україні, кегль 8.

Посилання в тексті на джерело порядковим номером у квадратних дужках.

Якщо у тексті є таблиці й (або) рисунки, вони повинні бути згруповані, мати назву.

Відправлені на адресу оргкомітету матеріали для участі у конференції (тези, заявка, оплата за участь) потрібно називати: прізвище і вид документу. Наприклад: Коваленко_тези, Коваленко_заявка, Коваленко_квитанція.

Тези друкуються за редакцією автора.

Відповідальність за зміст матеріалів несе автор.

Тези, оформлені без дотримання вказаних вимог, розглядатися не будуть.

Організаційний внесок

Організаційний внесок складає 80 грн з одного учасника (у т.ч. 13,33 грн. ПДВ). Він використовується на покриття витрат, пов’язаних з виданням тез. Збірник у форматі pdf буде надісланий авторам на електронну пошту.

Організаційний внесок сплачується до каси університету або через банк.

Платіжні реквізити:

Кошти перераховуються одночасно з поданням тез, але не пізніше 12 березня 2021 р.

ВНЗ «Університет імені Альфреда Нобеля»

IBAN № UA 56 305299 00000 26003050336274

в АТ КБ «Приватбанк», м. Дніпро

Код ЄДРПОУ 20201672

Призначення платежу: Конференція МТП

Вказати прізвище, ім’я, по батькові учасника.

Адреса організаційного комітету конференції

Кафедра міжнародної торгівлі і підприємництва, Університет імені Альфреда Нобеля, м. Дніпро, 49000, вул. Січеславська Набережна, 18, корпус С, аудиторія 3220, 3221, 3212.

Інформацію можна отримати за телефоном 099-269-75-50

Координатор: Оксана Василівна Кузьменко

Закладинка "Наукові конференції"

СПОДІВАЄМОСЯ НА ВАШУ УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ!!!

Будемо щиро вдячні за розповсюдження даної інформації серед колег та інших зацікавлених осіб.

З повагою, оргкомітет