Запрошуємо до участі у V Всеукраїнській науковій конференції студентів і молодих учених «Соціально-політичні проблеми сучасності»

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ ТА МОЛОДІ ВЧЕНІ!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі V Всеукраїнської наукової конференції студентів і молодих учених «Соціально-політичні проблеми сучасності».

Метою конференції є збереження і розвиток єдиного науково-освітнього простору, встановлення контактів, розвиток кооперації дослідників в царині соціально-політичних наук, які представляють різні регіони України; обмін знаннями, практичним досвідом щодо сучасного стану та розвитку соціально-політичних досліджень.

Для участі в роботі конференції запрошуються студенти, аспіранти, молоді вчені, науково-педагогічні працівники. Доповіді студентів мають бути перевірені науковими керівниками, що засвідчується їх рекомендацією до друку.

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Конференція відбудеться 20 березня 2020 р. в Університеті імені Альфреда Нобеля (м. Дніпро, вул. Січеславська Набережна, 18).

Заявки на участь у конференції та матеріали виступу приймаються оргкомітетом до 20 лютого 2020 р.

Початок роботи конференції об 11:00. Реєстрація учасників розпочинається о 10:00.

Орієнтовні напрямки роботи конференції:

1. Теорія та історія політичної науки.
  2. Політичні інститути та процеси.
  3. Міжнародні відносини.
  4. Політична журналістика.

За результатами роботи конференції планується публікація наукових доповідей учасників у збірнику матеріалів конференції.

Вимоги до публікацій:

Матеріали виступів направляти на адресу електронної пошти Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., в текстовому редакторі WORD (шрифт 14, Times New Roman, інтервал 1,5). Поля: верхнє - 20, нижнє - 20, ліве - 20, праве - 20. Сторінки не нумерувати. У правому верхньому кутку: прізвище та ініціали, наступний рядок – місце роботи/навчання. Назва – по центру, великими літерами. Перелік літератури надається наприкінці статті в порядку згадування. Посилання наводяться у тексті у  квадратних дужках. Обсяг матеріалу – 2-5 сторінок друкованого тексту А4 (1800 знаків – 1 сторінка).

Автори публікацій несуть повну відповідальність за зміст надісланих матеріалів.

Учасники конференції сплачують організаційний внесок у розмірі 35 гривень за одну повну сторінку друкованого тексту.

Оплата здійснюється за наступними реквізитами:

ВНЗ «Університет імені Альфреда Нобеля»

р/р UA563052990000026003050336274 в АТ КБ «ПриватБанк»

Код 20201672

До організаційного внеску не включається покриття витрат на пересилання збірника тез.

Учасникам конференції необхідно до 20 лютого 2020 року відправити на адресу електронної пошти Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.:

1) заявку на участь у конференції (завантажити зразок);

2) текст доповіді;

3) заскановану або сфотографовану електронну копію чека про переказ організаційного внеску.

З питань конференції звертатися до:

• Щолокової Ганни Володимирівни (контактний телефон: +380634015447),
  • Ключника Руслана Максимовича (контактний телефон: +380677272987).

У призначенні платежу ОБОВ’ЯЗКОВО вказати:

«Організаційний внесок за участь у конференції кафедри політології та міжнародних відносин, у т.ч. ПДВ 20%».