Запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей!

Повідомляємо, що згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 24.11.2020 р. № 1457 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному році» Університет імені Альфреда Нобеля призначено базовим закладом вищої освіти для проведення II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Маркетинг».

Згідно з наказом ректора Університету імені Альфреда Нобеля від 15.12.2020 року № 96 «Про організацію та проведення II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному році зі спеціальності «Маркетинг», конкурс зі спеціальності «Маркетинг» проводиться на базі кафедри міжнародного маркетингу Університету імені Альфреда Нобеля.

Для участі в II турі Конкурсу необхідно до 15 лютого 2021 року (за поштовим штемпелем тільки Укрпоштою) надіслати студентські наукові роботи переможців І туру Конкурсу Вашого ЗВО (у друкованому вигляді та на електронну пошту наукового відділу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.), у кількості не більше трьох робіт за напрямком на адресу університету: вул. Січеславська Набережна, 18, Дніпро, 49000, начальнику наукового відділу Голуб Дарині Олександрівні, спеціальність «Маркетинг».

Нагадуємо, що наукові роботи студентів повинні бути оформлені відповідно до вимог Розділу III «Положення про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 18 квітня 2017 року № 605.

Організація II туру конкурсу планується у два етапи:

• перший етап - рецензування робіт;
  • другий етап - проведення підсумкової науково-практичної відеоконференції.

Проведення другого етапу II туру конкурсу відбудеться у квітні 2021 року. Запрошення претендентам у переможці будуть надіслані за два тижні до дати проведення підсумкової відеоконференції.

Запрошуємо до участі всіх охочих!

Відібрані наукові роботи студентів із супроводжуючими документами для відправки реєструються у начальника наукового відділу Голуб Дарини Олександрівни (тел.099 458 77 69 ,Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

Учасники Конкурсу (студенти, викладачі) можуть надсилати свої відгуки, зауваження та пропозиції щодо проведення Конкурсу на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. протягом березня-травня 2021 року.

ВИМОГИ ДО НАУКОВИХ РОБІТ

Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей

НАКАЗ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ від 18.04.2017 р. № 605

НАКАЗ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ від 24.11.2020 р. № 1457