Запрошуємо старшокласників та батьків на зустріч з інноваційним Університетом імені Альфреда Нобеля!

Запрошуємо старшокласників та батьків 20 березня 2021 року о 12:00 на зустріч з інноваційним Університетом імені Альфреда Нобеля!

Поговоримо про освітньо-професійні програми та переваги навчання в кращому закладі вищої освіти Дніпра та регіону.

РЕЄСТРАЦІЯ

Дивіться також Презентація освітніх програм Університету імені Альфреда Нобеля у березні: Дні кафедр

Вас очікує
Діяльність та досягнення Університету (акредитації незалежних агенцій, ліцензія МОН, найвищі стандарти якості освіти, розвинена інфраструктура тощо)
Висока якість освітніх послуг
Міжнародні можливості здобувачів
Презентація освітньо-професійних програм для бакалаврів та магістрів
Знайомство з Дніпровським інститутом медицини та громадського здоров'я, новим закладом медичної освіти у Дніпрі
Дні кафедр: зустріч з завідувачами та викладачами

QR-Code

До зустрічі в інноваційному Університеті імені Альфреда Нобеля 20 березня 2021 року о 12:00!

Уважно слідкуємо за ситуацією та обмеженнями на пересування. Будемо раді зустрітися з усіма в Університеті імені Альфреда Нобеля або online. Про зміни у форматі Open Day повідомимо завчасно!

З питаннями щодо вступу та навчання за освітньо-професійними програмами бакалаврату та магістратури звертайтеся до приймальної комісії Університету імені Альфреда Нобеля:

(098) 138-44-80 (Viber, Telegram, WhatsApp)

(050) 340-16-61

м. Дніпро, вул. Січеславська Набережна, 18, кім. 2101,

abit.duan.edu.ua

Дружімо у соціальних мережах!