ІV Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених та студентів «Сучасний менеджмент: тенденції, проблеми та перспективи розвитку»

Університет імені Альфреда Нобеля

Університет митної справи та фінансів

Вишеградський фонд

Вища школа менеджменту охорони праці в м. Катовіце

Білоруський торговельно-економічний університет споживчої кооперації

Сумський національний аграрний університет

Шановні колеги!

Університет імені Альфреда Нобеля запрошує студентів, аспірантів та молодих вчених прийняти участь у ІV Міжнародній науково-практичній конференції молодих вчених та студентів «Сучасний менеджмент: тенденції, проблеми та перспективи розвитку», яка відбудеться 28 листопада 2019 р.

На конференції планується обговорення проблем розвитку системи менеджменту приватних та державних організацій у таких аспектах як, системне управління інноваційною діяльністю, сучасні тенденції стратегічного менеджменту, розвиток бізнес-процесів, формування ефективної організаційної культури, розвиток творчих здібностей менеджерів.

Секція 1. Актуальні питання менеджменту організацій.

Секція 2. Ефективний стратегічний менеджмент суб’єктів господарювання.

Секція 3. Управління формуванням організаційної культури та організаційної поведінки. Розвиток особистісних і колективних творчих здібностей менеджерів.

Секція 4. Сучасні проблеми державного управління.

Секція 5. Актуальні тренди у освітньому менеджменті

Тези доповідей на конференції будуть надруковані у спеціальному випуску збірника наукових студентських праць. Приймаються до друку тільки тези оформлені згідно вимог оргкомітету.

Для участі у конференції необхідно до 21 листопада 2019 р. заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://forms.gle/jMmUmmrw1vZ5SFv78, а також направити на електронну адресу конференції:

• тези доповіді;
  • копію документу про сплату організаційного внеску в сканованому вигляді (в полі для призначення платежу обов’язково вказати назву конференції).

Вимоги до оформлення тез доповіді:

• тези доповіді подаються українською, російською або англійською мовами обсягом до 1 сторінки комп’ютерного тексту. Текстовий редактор Microsoft Word 2010, шрифт – Times New Roman, кегль – 10 (для таблиць і рисунків – 8), інтервал – 1, відступ – 1,25 см. Всі поля – 20 мм;
  • на сторінці вгорі справа вказуються ініціали та прізвище автора, назва вищого навчального закладу; далі великими літерами друкується назва доповіді (зразок оформлення додається);
  • в кінці тез вказується ініціали, прізвище та посада наукового курівника;
  • назва файлу повинна співпадати з прізвищем та ім’ям першого автора, наприклад: Петров.doc.
  • зразок тез

Робочі мови конференції: українська, російська, польська, англійська.

Оргкомітет залишає за собою право на редагування та відхилення тез, які не будуть відповідати вимогам, або будуть надані з запізненням.

49000, Дніпро, вул. Січеславська Набережна, 18, Університет ім. Альфреда Нобеля, кафедра інноваційного менеджменту та міжнародної логістики, ауд. А205.

E-mailЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Організаційний внесок складає 45 грн. з одного учасника (у т.ч. ПДВ), збірник в електронній формі (PDF). Для іноземних учасників – безкоштовно.

Внесок використовується на покриття витрат, пов’язаних з проведенням засідання.

Організаційний внесок сплачується до каси університету або в банк.

Кошти за публікацію необхідно перерахувати до 21 листопада 2019 р.

ПВНЗ "Університет ім. А. Нобеля"

р/р 26003050336274 у КБ «Приватбанк» МФО 305299

Код 20201672

Призначення платежу: Конференція ІММЛ

Проживання, харчування та культурна програма – за рахунок учасників.

Розповісти